LG P350 Bimdeki Telefon Video Olarak İnceleme TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
LG P350 Bimdeki Telefon Video Olarak İnceleme TÜRKÇE
Evet internette dolaşırken rastladım bir arkadaşımız video olarak çok güzel anlatmış herşeyini almadan önce bir fikir sahibi olursunuz diye konuyu paylaşıyorum bende alıcam bu telefondan :)

1.Video

2.Video

• Beğen
Tepkiler: sedat_69, maymuncuk21 ve technoshark

buket2

buket2

Üye
optimus me gerçekten çok güzel bir telefon hem kaliteli hem uygun fiyatlı....

• Beğen
Tepkiler: sedat_69
Yunkaai

Yunkaai

Üye
tüm gün wifi açık oluğu halde 28 saat şarz gitti :D gerçekten esaslı telefon (şuan kullanıyorum) tavsiye ederim

technoshark

technoshark

Üye
eğer ciddi anlamda şarjı 28 saat gitti vede wifi açık diyorsan süper !!! bende almak istiyorum bimden ama tanıdık yok :S

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
eğer ciddi anlamda şarjı 28 saat gitti vede wifi açık diyorsan süper !!! bende almak istiyorum bimden ama tanıdık yok :S

tanıdığa gerek yokki dostum sabah 8 de bimin önünde bekle elbet alırsın 1 tane

technoshark

technoshark

Üye
tanıdığa gerek yok diyorsunda bi keresinde traş makinası alıcaktım 14 tl idi kuyruk öyle bir uzamıştı ki anlatamam... haliylen kalmadı

Ocean258

Ocean258

Üye
aynen arkadas dogru soyluyor tanıdıga ne gerek war bul bı tane kuytuda bim bekle kapısında alırsın elbet bı tane.. konuda gayet guzel olmus acan arkadasın elıne saglık.. Ben her konuda yazıyordum zaten şarj süresi ve wifi hızı cok ıyı telefonun android 2.2 froyo yuklu olmasıda ayrı bı artısı.. Bu fıyata en ıyı smartphone bu bence tasarım olarakta.

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
tanıdığa gerek yokki dostum sabah 8 de bimin önünde bekle elbet alırsın 1 tane

dostum traş makinesine sıra olabilir ama telefona olacagına zannetmiyorum, çünkü herkes 300 telefona veremez ne kadar ucuz olsada olsun

technoshark

technoshark

Üye
oda doğru ama biz alamadık kardeşim sıradaydı :( alamamış :( 300 tl fiyatı bende gayet uygun ya. o ürün için :S

fireman87

fireman87

Üye
Güzel tanıtım olmus, alan arkadaslara hayırlı olsun. Hayatlarının fırsatlarını değerlendirdiler.. O cihazı o fiyata bulamazlar birdaha

Ocean258

Ocean258

Üye
o tasarımda o kalitede telefonu 300 Tl ye ancak 2. el bulabılırler bencede gayet ıyı bı fırsattı uygun fıyata en ıyı smartphone arayan arkadaslar ıcın.. alanlara hayırlı olsun..

kaygısız

kaygısız

Üye
Valla ben aldım guzel telefon ınternet baglantısıyla ilgili sıkıntı vardı ama onuda hallettım tek eksıgı flassız olması gerı hızı falan super ınt ayarlarını sızınle paylasayım ıstersenız Avea ayarları ama

INTERNET AYARLARI

Menü

Ayarlar

Kablosuz ağ ayrları

Mobil ağlar

Erişim noktaları

Seçenek

Yeni APN

İsim:Avea Internet

APN:internet

Seçenek:Kaydet

MMS AYARLARI

Menü

Ayarlar

Kablosuz ve ağ

Mobil ağlar

Erişim noktası adları

Seçenek

Yeni APN

Ad:Avea MMS

APN:mms

Proxy:Ayarlanmadı

Bağlantı noktası:Ayarlanmadı

Kullanıcı adı:mms

Şifre:mms

Sunucu:Ayarlandı

MMSC:

MMS prox'si:213.161.151.201

MMS bağlantı noktası:8080

MCC:286

MNC:01

Kimlik doğrulama türü:Ayarlanmadı

APN türü:mms

Seçenek:Kaydet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...