LG Optimus Me P350 Radyo?

• 25 Nisan 2011
  • 7589 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar ben bu telefonu alalı 1 hafta oldu yanlız telefonun içinde radyo bulamadım.İncelemelerde ve tantımlarında radyo özelliği geçiyor nasıl halledebilirim bu sorunu? Yardım edermisiniz?

Yazan: cem926
  2. Android marketten ücretsiz olarak radyo uygulaması indirebilirsin! En iyi çözüm...

3. evet androit markette birçok program bulman mümkün. bu telefonda galiba froyo çalışıyor

4. Evet Android 2.2 Froyo.

5. Hocam onlarda internet istiyor RDS özellikli radyo bulamadım ??:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

6. Android markette war dıye bılıyorum.. hepsıne baktıgına emınmısın..

7. android markette uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

8. Eminim ya hepsi internet istiyor dinlemek için..:ağlarım: hocam sizdede aynı tel var galiba radyo uygulaması varmı?Varsada uygulamanın apk sını update edermisin?

9. malesef cihazın kendisinde radyo bulunmuyor. cihazda google market bulunuyor bildiğim kadarıyla. oradan radyo uygulamasını bulup indirebilirsiniz.

10. walla bana radyo hıc lazım olmadıgı ıcın ugrasmadım bı kac kez bakmıstım orda gordum radyo programlarını ama ınternete ıhtıyac duymadan dınleyebılecegn varmı bı bakim..

11. dostum bende o telefondan alacağım sence güzelmi ?şarjı ne kadar gidiyor? bi yorumlarsan sevinirim :D

12. LG Optimus Me Firmwares Download - LG Cell Phones Blog

versiyon 10c ye geçince radyo geliyor. Orjinal versiyonda radyo bulunmuyor. Marketten indireceğiniz radyo programları ise internet üzerinden çalışıyor.

LG update ile 10c ye geçebilirsin ancak radyo gelmeme durumu var. Bu radakinde radyo sorunu çözülüyor. Denendi.

Yüklüyor...
14/11/2018 - 17:09