Lg Optimus L5 Kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Lg Optimus L5 Kasıyor
Arkadaşlar subway surfers de death triggerde de hafif kasma yaşanıyor akıcı oynayamıyorum. neden acaba hızlandırma programı felan varmıdır

asdf4236

asdf4236

Üye
ram işlemci falan yetmiyordur. bende L5 kullanıyorum ama oyun oynamıyorum

orxan_92

orxan_92

Üye
Launcher gibi ramin bircok hissesini işleten uygulama falan kullaniyorsan onlari kaldir

orxan_92

orxan_92

Üye
Tabikide hayir.launcher falan rami encok yiyen uygulama

orxan_92

orxan_92

Üye
Eskiden rahat akici oynadigi soyledin galiba?? Oyleyse launcheri falan kaldir,arka planda calişan uygulamalari durdur

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden rahat akici oynadigi soyledin galiba?? Oyleyse launcheri falan kaldir,arka planda calişan uygulamalari durdur
Tamam kardeşim senin dediğin gibi yaptım launcheri kaldırdım sonra clean masterla ram temizliği yaptım oyun eskisi gibi akıcı oynanıyor sorun yok daha death triggeri denemedim ama aynı verimi alacağımı zannediyorum

orxan_92

orxan_92

Üye
Oda akici oynanir merak etma.clean master falanda kullanma kardeş o uygulamalar rami fazla yiyor.

orxan_92

orxan_92

Üye
Sen uygulamalar-calişan uygulamalara gir clean masterin nekadar ram yedigini goreceksin.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
orxan_92

orxan_92

Üye
Ozaman sorun yok)

asdf4236

asdf4236

Üye
Arkadaşım launcher kullanıyorum ama onlar telefonu daha stabilite hale getirmiyormu
Arkadaşım önceden kasmıyodu ama bişeyler oldu telefona normalde işlemcisi yetiyodu

hiç oyun oynamadığım halde arada yine kasma yapıyor arada telefonu kapat mesajlar klasörü bile açılmaz oluyor klasik olarak kapatıp açınca düzeliyor :)

Invoke

Invoke

Üye
Launcher telefonu daha stabil yapmaz, aksine yorar. Clean master vb uygulamalar da lüzumsuz. Gereksiz uygulamaları düşük cihazlara kurup iyice yormayın. Yine de cihaz ne kadar boş olursa olsun Adreno 200 GPU ile alabileceğiniz performans pek fazla olmaz.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Launcher telefonu daha stabil yapmaz, aksine yorar. Clean master vb uygulamalar da lüzumsuz. Gereksiz uygulamaları düşük cihazlara kurup iyice yormayın. Yine de cihaz ne kadar boş olursa olsun Adreno 200 GPU ile alabileceğiniz performans pek fazla olmaz.
Kardeşim clean master telefonu hızlandırmıyomuydu ben öyle biliyodum

Invoke

Invoke

Üye
Kardeşim clean master telefonu hızlandırmıyomuydu ben öyle biliyodum

Anlık. Gereksiz şeyler yüklemezseniz clean master gibi lüzumsuz uygulamalara da lüzum kalmaz. Sürekli çalışıyor zaten boş yere arkada duruyor.
Dediğim gibi zaten adreno 200 ile alacağınız performans belli.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Anlık. Gereksiz şeyler yüklemezseniz clean master gibi lüzumsuz uygulamalara da lüzum kalmaz. Sürekli çalışıyor zaten boş yere arkada duruyor.
Dediğim gibi zaten adreno 200 ile alacağınız performans belli.
Doğru söylüyorsun kardeşim ram 512 mb ne gibi oyunlar yüklerim kasma yaşamadan

Invoke

Invoke

Üye
Doğru söylüyorsun kardeşim ram 512 mb ne gibi oyunlar yüklerim kasma yaşamadan

Ski Safari
Boost 2
Gun Strike
Fruit Ninja
Anomaly Warzone Earth/Korea
Nova 3(?) Cihazın durumuna bağlı ben oynadım. Gerçi ben mc4 de oynadım ama benim cihazda hiç gereksiz şeyler yoktu mümkün olduğunca yoran şeyleri yüklememeye çalışırdım ve gpu 200 değil 205di. 200 daha düşük bir gpu. Yine de oynatır diye düşünüyorum ama subway surfers da dahi kasma oluyorsa bence cihazı bir sıfırlayın.
Asphalt 6 (Eski diyip geçmeyin bence çok zevkli oynamadıysanız tabi.)
Asphalt 7 Çalıştırması gerek.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Ski Safari
Boost 2
Gun Strike
Fruit Ninja
Anomaly Warzone Earth/Korea
Nova 3(?) Cihazın durumuna bağlı ben oynadım.
Asphalt 6 (Eski diyip geçmeyin bence çok zevkli oynamadıysanız tabi.)
Asphalt 7 Bu da çok iyi çalıştırması gerek.
Deaht triggeri oynayabilirmiyim kasmadan