Lg Optimus G Kitkat Güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

rehayi

Üye
    Konu Sahibi
Lg Optimus G Kitkat Güncelleme Sorunu
Herkese hayırlı günler, telefonuma kitkat güncellemesi bu sabah geldi, 511 mb indirdim güncellemeyi kurmaya başladı %2 de "err:0x13e" diye bi hata çıktı ve telefon açıldığında - bu cihaz köklemede şüpheli. cihazı köklemek için yazılım güncellemesi mevcut değil.- bildirimi geldi. Telefona önceden root atmıştım heralde sorun onda diyerek SuperSU programından root u kaldırdım sonra hard format işlemini yaptım. Tekrar indirdim, kurma işlemini yaparken yine aynı hata çıktı. Bilgisi olan birisi yardım ederse duacısı olurum. Konuyu yanlış yere açtıysam bağışlayın.Sorun çözülmüştür arkadaşlar, konu kilitlenebilir.
Çözümü;

Başlangıçta anlattığım gibi SuperSU programı yardımı ile root kaldırma işlemini yapıyoruz.
- 2 dakika sonra telefonu kapatıp yeniden açıyoruz.
- Sonra ayarlardan Yedekle & Sıfırla yazana giriyoruz ( dikkat telefonunuzdaki herşey silinecektir bu yüzden yedek almak isteyen arkadaşlar pc suit yardımı ile yedek alsınlar ) Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine girip işlemleri devam ettiriyoruz ve telefonu sıfırlıyoruz.

buradan da faydalanabilirsiniz :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

-bu işlemide yaptıktan sonra pc den lg pc suiti açıyoruz. Telefonu açıp bilgisayarımıza bağlıyoruz, telefona gelen uyarıda lg yazlımı seçiyoruz.
- Pc suit cihazımızı gördüğünde programın üst tarafında telefon yazana tıklıyoruz.

Sonra yükseltme hatalarını geri yükleye tıklıyoruz. Gösterdiği işlemleri bir bir yapıyoruz.

Telefon kapanıp açılacaktır kendiliğinden. Olmazsa kendinizde kapatıp açabilirsiniz.

Sonra telefon açıldığında güncellemeyi indirip sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz hayırlı olsun :)

kralberk13

kralberk13

Üye
kullanıcıları için hayırlı olsun :) emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: rehayi

Üst Alt