LG Optimus Black Sorunları ve Çözümleri Hakkında ! Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunlarınız Çözüldümü ?

• Evet

Kullanılan: 7 30.4%
  • Hayır

Kullanılan: 16 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    23

sonsuza20

Üye
arkadaşlarlar güncellemeyi LGMobile Support Tool dan yaptığımızda ulkemızın son surumu ne ise onu yukluyor. peki
LGMobile Support Tool programındaki COUNTRY kısmını (seçenekler ve yardım- ülke ve dil den) mesela fransa yaparsak
desteklenen modellerde v30c v30d gibi ve fazlası romlarda gelıyor peki bunları bu şekılde yukleyebılırmıyız. hiç deneyen oldumu.

hayyam27

Üye
arkadaşlar benim telde ekranda jelatin var ve sıkıldım çıkarmak istiyorum ekranda çizilme oluyor mu normal kullanımda tel lg p970 şididen teşekkürler

alaStar

alaStar

Üye
Ben jelatinsiz kullanıyorum ekran çizilmeye dayanıklı biraz da sen dikkat edersen çizilmez hem böyle kullanmak daha zevkli :)

hayyam27

Üye
arkadaşlar bu güm lg remote call ve lg smart world açılıyor ancak uygulmaya geçince kendiliginden kapatılıyor bir sorun mu var acaba bilgi veririseniz sevinirim....

hayyam27

Üye
acaba arkadaşlar bu bende singapur romu kuruku ondan mı desem bir fikriniz varmı bu konuda

enver_techno

enver_techno

Üye

hayyam27

Üye
bu habere çok sevindimm :) inşallah en kısa zmanda gelir beklemedeyim...bu arada tel fabrika ayarlarına döndürdüm kendine geldi sorun çözüldü sarım v30 c ye geçip sonrada v30a da sitemi yedeklemiştim onu yükledim ondan oldu şimdi yapmıyor

• Beğen
Tepkiler: technoshark

cabirbinhayya

Üye
mrba ben optimus p970 white kullanıyrum androidini güncelledim şuan 4.0.4 bide rom root yüklemek istiyorum nasl yapabilirim ilgilenirseniz tessekkurler....

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
rootlu olanlar var onlarıda kullanabılırsınız.

Forumda bir konumuz var LG urunlerini 5 dakikada root işlemi diye ararsanız bulursunuz.

yada

[video=youtube;nuZapu4K0is]http://www.youtube.com/watch?v=nuZapu4K0is[/video]

Videoyu izleyerek sorununuzu halledebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: hayyam27
enver_techno

enver_techno

Üye

• Beğen
enver_techno

enver_techno

Üye
Öyle olsa konu olarak açardım :D

• Beğen

hayyam27

Üye
bize 4.1.2 gelsinde şu an yetr 4.3 neredee....

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bize 4.1.2 gelsinde şu an yetr 4.3 neredee....

Custom olarak bulabiliyoruz, her yerde var lakin dediğin gibi Lg tarafından çıkartılmış olması bizler için daha iyi olacaktır :) sana canı gönülden katılıyorum...

• Beğen
Tepkiler: hayyam27

cabirbinhayya

Üye
rootlu olanlar var onlarıda kullanabılırsınız.

Forumda bir konumuz var LG urunlerini 5 dakikada root işlemi diye ararsanız bulursunuz.

yada

[video=youtube;nuZapu4K0is]http://www.youtube.com/watch?v=nuZapu4K0is[/video]

Videoyu izleyerek sorununuzu halledebilirsiniz.
açıkcası yapmaktan cekiniyorum ama yinede saol kardesim (:

halilfırat

Üye
selam kardeşim bnde optimus p970 var 2 kere 4.01 sürümünü yüklettim hafıza kartı hatası veriyor(hafıza kartını güvenle çıkartabilirsiniz) diye ilk güncellme yaptığım zaman vermeye başladı bu hatayı garantiye gönderdim onlarda yeniden güncellme yaptı ama hiçbirşey değişmedi ne olur yardım edin sinir oldum bu olaya devamlı aynı hatayı veriyor

Üst Alt