LG Optimus Black Mi ? İphone 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Masha

Masha

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black Mi ? İphone 4 Mü ?
Arkadaşlar, bir arkadaşımda İphone 4 var Bende LG Optimus Black var. Ekran kalitesinde sorun yok Optimus Black'in daha iyi olduğunu söylüyor ama İphone 4 'ün Optimus Black 'e göre daha iyi olduğunu söylüyor. Karşılaştırma yapayım dedim bende..
Sizce hangisi ve Nedeni ??

• Beğen
Tepkiler: Elektr0

jigsaw_54

Üye
Optimus black derim iphone 4 te klasikleşti artık hemen hemen her yerde görebiliyoruz optimus black baya popüler olmaya başladı ayrıca android olduğu için bi avantajı var özellik farkı olarak pek bi fark yok gibi optimusun ekranı 4inc iphone4ün 3.5 inch ama iphone 4ün çözünürlüğü daha fazla diye biliyorum onun dışında bi fark göremedim

greenmile

greenmile

Üye
iphone klasikleşmiş olabilir ama lg optimusdan daha iyidir kesinlikle,neden arıyorsanız söyliyeyim karizması yeter en basitinden.

fireman87

fireman87

Üye
Bu iki telefon karşılaştırılamaz. Eğer karşılaştırılabilseydi insanlar optimus black alırdı :oke:

technoshark

technoshark

Üye
genelde tercih sebebi iphone 4 olur .. sebebi ise karizma olmasıdır.. aslında karizma değildir.. ulaşılmaz olduğı için karizma havasındadır... şöyle düşünün....

Wiston mu LM mi ? Dediğinizde ikiside aynıdır dimi fark etmez.. ikisinide alabilirsiniz fiyatları aynıdır...

ama Ferrarimi Yoksa BMW mi dediğinizde herkes karizma bakımından havası bakımından ferrariyi seçer aslında türkiye şartlarında ferrari araba değildir neden kullanamassınız... heryer çukur :) ama BMW vede mercedes son derece baba arabalardır... Her kesime hitap eder ve herkes farklı modelleride olmuş olsa alabilirler...

lafımı daha fazla uzatmadan şöyle diyeyim. bana göre LG optimus black, fiyatı bakımından türkiye şartlarına uygun olması en büyük etken...

nonamex

Üye
iphone klasikleşmiş olabilir ama lg optimusdan daha iyidir kesinlikle,neden arıyorsanız söyliyeyim karizması yeter en basitinden.

:zuhaha: karizmaymis, optimus black'in yaninda ayfon kutuk gibi duruyor :kop:

• Beğen
Tepkiler: technoshark
buket2

buket2

Üye
ya bir marka takıntısı varsa kişide her zaman iphone der. örnekleri var... çünkü apple çünkü pahalı çünkü zenginliği(!)temsil ediyor. dizileri açıyorsun herkeste aynı melodi bakıyorsun iphone... biraz şartlandırılıyor insanlar yoksa kalite desen ikisi birbirinle yarışır... ama mantık desen optimus black... fiyat belli, markanın kalitesi belli özellikleri belli...

jigsaw_54

Üye

:kop: illa karizma istiyorsanız 100-150 hadi olsun 200-300 liraya 1e1 aynısı çakmalar üretiliyor ondan al madem kim anlıycak ki gerçek yada çakma olduğunu harbici sağlam replikasını bulursan kimse anlamaz yani :D :D bence optimus :good:

----------Eklendi @ 14:38:39 ---------- Yazıldı @ 14:37:40 ----------

ya bir marka takıntısı varsa kişide her zaman iphone der. örnekleri var... çünkü apple çünkü pahalı çünkü zenginliği(!)temsil ediyor. dizileri açıyorsun herkeste aynı melodi bakıyorsun iphone... biraz şartlandırılıyor insanlar yoksa kalite desen ikisi birbirinle yarışır... ama mantık desen optimus black... fiyat belli, markanın kalitesi belli özellikleri belli...

aynen katılıyorum marka takıntısı varsa iphone alır

technoshark

technoshark

Üye
acayip bir piyasadır ya anlamadım gitti .. futbol takıımı gibi oldu telefon kullanıcılarıda.. :) applecılar , samsungcular, nokiacılar falan :)

• Beğen
Tepkiler: jigsaw_54
buket2

buket2

Üye
  • Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
onlarda zaten şike var sürekli birbirlerine dava açıyorlar :S

greenmile

greenmile

Üye

:kop: illa karizma istiyorsanız 100-150 hadi olsun 200-300 liraya 1e1 aynısı çakmalar üretiliyor ondan al madem kim anlıycak ki gerçek yada çakma olduğunu harbici sağlam replikasını bulursan kimse anlamaz yani :D :D bence optimus :good:

----------Eklendi @ 14:38:39 ---------- Yazıldı @ 14:37:40 ----------

aynen katılıyorum marka takıntısı varsa iphone alır

özellik olarakta iphone 4 daha iyi... kaldı ki lg eline su dökemez bu konuda

technoshark

technoshark

Üye
@Nonamex İyi yerden yakalamışşın +2 puan :)

nonamex

Üye
İlk çift çekirdekli telefon LG'den , ilk 2 mp ön kamerali telefon LG'den , ilk 3D özellikli telefon LG'den , En iyi TFT teknolojilerinden biri olan Nova Display LG'den..

LG'nin mobil dünyaya kazandırdıkları o kadar fazlaykan adam gelmiş LG, iPhone'la yarışamaz diyor :d:

----------Eklendi @ 17:08:04 ---------- Yazıldı @ 17:07:37 ----------

----------Eklendi @ 17:08:45 ---------- Yazıldı @ 17:08:04 ----------

Elektr0

Elektr0

Üye
İşimizi gücümüzü bıraktık... teknolojiyi interneti bıraktık .... kamerayı ekranı bıraktık.... Sırff bir Telefon Karizma diye oo telefona o kadar Para vermem...iphone Özellikleri Çok güzeldir teknolojik bir üründür..+ olarak iphone 4 de ben karizmada göremiyorum hatta ve hatta telefon VE karizma bence hiçte anlamlı durmuyor...!!! LG optimus black, özellikleri ve fiyatı kendisini güzel bir Akıllı yaptı o kadar... Telefon ve karizma Pehhh . Bak adamlar yeni teknoloji peşinde parmak izinin telefon üzerinde tutmaması için ugraşıyorlar Eğer iphoneyi kayıracaksanız bu gibi şeylerle gelin... 2.200 TLyi bir telefona sadece ve sadece karizması var diye veren adamın aklına şaşarım... ve gülerim :oha: :kop: Ama Ekranı çok ama çok kaliteli diyebilir (( ilk çıktıgında insan gözünden üstündü güya..işte insan kendisine böle haKaret edebilir...Dünya üzerinde en mühteşem varlıktır insan....Ve bir insan yapımı olan 'ekran' insan gözünden üstün olamaz...)) ve alırsınız...Dogrudur yani belli bir kalitede güzel görüntüler veren bir ekrandır o kadar parayı o teknolojiye verirseniz dogrudur...:oke:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
İşimizi gücümüzü bıraktık... teknolojiyi interneti bıraktık .... kamerayı ekranı bıraktık.... Sırff bir Telefon Karizma diye oo telefona o kadar Para vermem...iphone Özellikleri Çok güzeldir teknolojik bir üründür..+ olarak iphone 4 de ben karizmada göremiyorum hatta ve hatta telefon VE karizma bence hiçte anlamlı durmuyor...!!! LG optimus black, özellikleri ve fiyatı kendisini güzel bir Akıllı yaptı o kadar... Telefon ve karizma Pehhh . Bak adamlar yeni teknoloji peşinde parmak izinin telefon üzerinde tutmaması için ugraşıyorlar Eğer iphoneyi kayıracaksanız bu gibi şeylerle gelin... 2.200 TLyi bir telefona sadece ve sadece karizması var diye veren adamın aklına şaşarım... ve gülerim :oha: :kop: Ama Ekranı çok ama çok kaliteli diyebilir (( ilk çıktıgında insan gözünden üstündü güya..işte insan kendisine böle haKaret edebilir...Dünya üzerinde en mühteşem varlıktır insan....Ve bir insan yapımı olan 'ekran' insan gözünden üstün olamaz...)) ve alırsınız...Dogrudur yani belli bir kalitede güzel görüntüler veren bir ekrandır o kadar parayı o teknolojiye verirseniz dogrudur...:oke:

bunlar sendenmi çıktı düşman :d:

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt