Lg Optimus 3D yardımcı olabilecek var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefaa32

Üye
    Konu Sahibi
Lg Optimus 3D yardımcı olabilecek var mı?
Telefonumu açtığım zaman medya taraması yapıyo ve sonunda hafıza kartının üstüne yazamazsın veya okuyamazsınız diye başlıyo sorunum..
Telefonda herhangi bir uygulama açmaya çalıştığım zaman (uygulama.uygulama.com) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen tekrar deneyin dye hata veriyor.
Galeride ki video, fotğraf herhangi bir şey açmaya kalktığımda bazen açıyo, bazen hafıza kartı yok diyo, bazende hafıza dolu diyo göstermiyo,
Telefonu kapatıp açınca da kaydetmiş olduğum ayarlar,rehber ya da galerideki herhangi bir şey ne varsa siliniyo. En son düzgün olarak çalıştığı zamanda sıfırlıyo kendini.
Hafıza kartına format at diyorum. Format atıldı diyo ama gene aynı şeyler duruyo. Fabrika ayarlarına dön diyorum. Telefon kapanıyo açınca gene aynı hiç bir şey olmamış. 3d+ses kısma+power tuşundan format atıyorum gene aynı şekilde eski haline dönüyor. Bu arada telefona bilgisayardan yeniklasör.exe virüsü diye tabir edilen virüs bulaştı o da silinmiyor.
Bu telefonu kullanmak artık eziyet oldu..

oylum61

Üye
Yapabileceğin tek şey ya servise götüreceksin yada Lg nin programını kullanarak Adnroidi tekrar yükleyeceksin ama en iyisi servise göndermek.. :)

Ocean258

Ocean258

Üye
Hafıza kartını çıkarıp pcde biçimlendirin telefona ise orjinal yazılımını sıfırdan flaşlamanızı öneririm.

technoshark

technoshark

Üye
Telefonunuza harf format atmak sorununuzu çözecektir...

Ocean258

Ocean258

Üye
Denedinizmi son durum nedir ?

sefaa32

Üye
    Konu Sahibi
hayır sorun çözülmüyo, hardformat atsanda başka bir şey yapsanda telefon yeniden açıldığı zaman eski haline dönüyor. Telefon açıldıktan sonrada Hafıza kartının üstüne yazamazsınız ya da.... diye yazı çıkıyor. Ne yaparsam yapayım geri geliyo herşey..

denizci35

denizci35

Üye
bence hiç uğraşma servise gönder belki telefonda bir şey yoktur belki vardır ama sen kendini garantiye alıp servise götür telefonu

- - - Eklendi - - -

yeni rom yüklemeyi deneme ne olur ne olmaz onların sorumluluğunda olsun telefon

djmusti0

djmusti0

Üye
kardeşim telefona ilk hard format sonra orjinal romunu tekrar atacaksın(flashlicaksın) sonra hafıza kartını biçimlendireceksin (hızlı biç değil) varsayılan ayırma boyunutunuda 64 kb yap ama karttan karta farklılık gözsterir.

technoshark

technoshark

Üye
Teknik servise götürmekten başka yapacak bir çaren yok gibi gözüküyor.

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu işerde daha tecrübeli birilerinden yardım almanız yada teknik servis ile iletişime geçmenizde fayda var.

technoshark

technoshark

Üye
Aslına bakarsan anlaşılır dilde anlattık, ancak sorun devam ettiği için en garanti çözüm kesinlikle teknik servistir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt