Lg Nexus 5 Akıllı Telefonun Fiyatı Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu cihazi sirf tasarim icin almadim.
Bir de nexus cihazlarinin hepsinde hoparlor sorunu var kronik bir sorun kisaca . Bu yuzden korktum nexus almaya... 7 ay nexus 4 kullanip cihazi iade etmek zorunda olan bir kisi olarak bunu soyluyorum...

Lg g2 aldim... Kamera , ekran , tasarim vs hepsi de Nexus 5 e oranlara cok daha iyi olacagindan oturu tercihim bu oldu...

Alanlara hayirli olsun .

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Adamsın Alimmm

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
920 ve 925le yarışır fiyat konusunda :ehe

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihazlar Formula 1 yarış aracı değil eğer öyle olsaydı pistlerde test edilirdi.Hala kullanım amaçlı fikir beyan etmenin adı Fun olarak adlandırılıyorsa ozaman neden forumda araştırma yapılıyor sormak lazım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ccihat67, ŞenolTÜRK, Dede ve 2 diğerleri
KayraBey

KayraBey

Üye
Cihazlar Formula 1 yarış aracı değil eğer öyle olsaydı pistlerde test edilirdi.Hala kullanım amaçlı fikir beyan etmenin adı Fun olarak adlandırılıyorsa ozaman neden forumda araştırma yapılıyor sormak lazım.
Ayağa kalkıp alkışlayın :alkis:

PriZm

PriZm

Üye
Bu Nexus 5'de amma sızdırıldı ha.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Kerim.

Kerim.

Üye
399$ Turkiyede kac olur vergilerle?

PriZm

PriZm

Üye
Yok ya ille de g2 :D
Şahsen G2 yi o kadar beğenmedim fanatikler istediği kadar bana bağırtı yapabilir gerekirse.
Bana tanınmış markaların popüler telefonları gerekli.Alacağım telefon modlamaya f u l l açık olmalı.Ve bu yüzden Note 2 yi tercih etmiştim :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Şahsen G2 yi o kadar beğenmedim fanatikler istediği kadar bana bağırtı yapabilir gerekirse.
Bana tanınmış markaların popüler telefonları gerekli.Alacağım telefon modlamaya f u l l açık olmalı.Ve bu yüzden Note 2 yi tercih etmiştim :)
Sana satılan telefona Allah sabır versin :D

0MG90

0MG90

Üye
Android güncellemesi isteyen alır. Ama ben almam. Z1f:yuru

Üst Alt