Öneri LG Nexus 4 Lollipop Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Mayk29

Mayk29

Üye
    Konu Sahibi
LG Nexus 4 Lollipop Sorunu
selam arkadaşlar 2. el nexus4 5.0.1 lolipop var android de yeniyim. 1 kac sorum olacak. cevaplarsanız sevinirim.

1- Telefonda mp3 leri nasıl zil sesi yapacağız.

2- Ana ekran daki sayfaları nasıl azaltacagız ( sileceğiz )

3- Bootloader kilidi sanırsam acık nasıl kapatabilirim. Garantiye girmesi için. Açılışta google yazarken ekranın en altında kilidi acık kilit var.

4- Şarjın tez bitmesi 5L den dolayımı iyileştirme gelirmi?. Ve şebeke modunda sadece 2G ve 3G var otomatik mod neden yok. Varsa nasıl acabilirim?

5- Arada wifi den play store den bişey indirirken bağlanmıyor. Şebekeden de yapıyor sanki.

6- Telefon rehberinde 1 isimden 3 tane var. Baktığımda 1- telefon numarası. 2-tango numarası. 3-Whatsapp numarası. rehberde görüntülenecek kişiler yok yani rehberde sadece sim veya gmail numaralarını görünür yap yok. öyle bi menü yok. Tango ve whatsapp numaralarını rehberden nasıl yokedebilirim?

7- 4.4.4 e gerimi döneyim ( dönülürse ) veya 5.x.x mi bekleyeyim. Bunları nasıl düzeltebilirim.
birde telefonu usb kablo ile pc ye bağladığımda şarj olurken ekranda işlem yapıyorum telefon sapıtıyor. usb kablo sahte olabilirmi?

Arkadaşlar İOS dan androide gectim pişman oldum. hiç benim tarzım değilmiş. Yada ben kullanamıyorum.
nexus 4 kullanan ve sorunları çözebilen varsa duacı olurum.

Üst Alt