Lg mobile uptade çalışmayı durdurdu hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prensm0123

Üye
    Konu Sahibi
Lg mobile uptade çalışmayı durdurdu hatası
Arkadaşlar kaç gündür bu program beni hasta etti bilmiyorum nedendir serverdemi sorun var yoksa benim bilgisayarda mı önceden v10c rom yüklemiştim hiç bir sorun yoktu gayet güzel bir şekilde burda belirtilen yöntemlerin ikisinide deniyorum 1.yöntemde kdz fw en diye programla kdz yüklenebiliniyormuş denedim lg optimus black uptade modundayken takıyorum romu seçiyorum biraz bekliyor sonra yazılar çıkıyor en sonunda işte kdz fw en program çalışmayı durdurdu diye bir hata... ikinci yöntemi deniyorum lg mobile uptade programını çalıştırıyorum ve böyle bir hatayla karşılaşıyorum.
arkadaşlar v20a romu çıktı veben hala v10c de kaldım servisede verememem lütfen yardım edin kafayı sıyırmak üzereyim artık bıktım bu lg mobile uptade program ile ugraşmaktan önceden hata vermezdi tam rom çıktı rom yükleyecegim zaman bu sorunları çıkarmaya başladı acaba başka kdz rom yükleyici program yok mu arkaşlar saglam temiz rom atabilecegim bir kdz rom atma programı lütfen bana bir yardım şu romu kaç gündür atamamadım son çare buraya geldim Lg optimus black 2.3 türkiye romu kdz uzantılı rom dosyasını indirdim anlatılanları detayı detayı yapıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

barisclermont

barisclermont

Üye
Problem sanirim windows7 den kaynaklaniyor. Formun bazi bölümlerinde W7 yerine XP kullanilmasi tavsiye ediliyor.

optiq

Üye
lanet olsun onlara xpmı kaldı artık ya ! saka gıbı bendede yuzde 10da takılıyor laptoptada denedım olmadı masaustundede olmadı baska yolu yokmu bunun ya :S

barisclermont

barisclermont

Üye
Problem sanirim windows7 den kaynaklaniyor. Formun bazi bölümlerinde W7 yerine XP kullanilmasi tavsiye ediliyor.
Emin degilim. Formlarda biraz daha arastir istersen. Bir de bilgisayarindaki isletim sisteminin 64 ya da 32 olmasi da önemli buna dikkat et.

denizci35

denizci35

Üye
Bir yerlerde yanlislik yapmayasin

technoshark

technoshark

Üye
Dostum windoes enabler uygulamasınıda çalıştırıyormusun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt