Lg L5 E612 Telefon hızlandııı

Sponsorlu Bağlantılar

Gggg1994

Üye
    Konu Sahibi
Lg L5 E612 Telefon hızlandııı
Merhaba arkadaşmlaaaar :)
-Yine ben yine ben yine ben merhabaa
Telefonum kasılıyordu, rehber geç açılıyordu, menü geçişleri hızlıydı ama arada takılma oluyordu telefonumun ilacını buldumm falan filan biraz araştırdım.(Birşey indirmiştim apk olarak telefonuma attığım halde çalışmamıştı ara tara uygulamayı bulamamıştım ama bu program buldu ve hemen sildimmm yaniiii)

Programın adı: Clean Master

Bir kullanıcı yorumunu da ekliyorum size:

Bellekte olan çerezler ve kullanılmayan gereksiz dosya kalıntılarıdır. Android telefonlar için Sistemi iyi şekilde tarayarak tüm çerezleri ve gereksiz dosya hatta uygulama kalıntılarını temizleyen programdır bu kesinlikle tavsiye ederim. Önbellekte (Cache) birçok çerezler ve gereksiz dosyaları temizledim. History : Geçmişi ve çerezleri temizler. Residual Files : Kalıntı olan ve işe yaramayan dosyaları temizler. Tasks : Açık olan tüm uygulamaları kapatarak bellek kazanımı yapar. Temp APKs : Kalıntı uygulama ve onların app dosyalarını temizler. Programın Tasks kısmına geldiğinizde, sağ üst köşede ev logosu göreceksiniz. Ona basarak masa üstüne Clean Master hızlı temizleme kısayolunu alabilirsiniz ve ana ekranınızdan tek tuşla istediğiniz zaman çerez ve kalıntıları temizleyerek bellek kazanımı yapabilirsiniz.
(Alıntı)

Ben uygulamayı indirdim denedim bizzat şahsen bilmiyordum böyle birşeyi gerçekten hızlandı yani şaka gibi :D Şimdi rehbere şak diye giriyor cidden bariz bir hız var ben sadece yardımcı olmak istedim düşünen arkadaş tereddüt etmeden indirsin derim( Benim kanaatimce ). Bilen vaaaar bilmeyen vaar arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorumm :) :)

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve bnerdem

Samet.25

Bende 5830i de deneyim bi işe yarıcakmı bakalım :D

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
eyvallah kardeşim. Benim işime yaramaz ama kuzenimde 5570i var kurdururum. Onunda böyle bişeye ihtiyaci vardı saol:)

Ocean258

Ocean258

Üye
güzel program eline sağlık :)

bnerdem

bnerdem

Üye
evet sevdim bu programı. bunu kurduğumuza göre task killer ı kaldırıyoruz :)

Gggg1994

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim. Benim işime yaramaz ama kuzenimde 5570i var kurdururum. Onunda böyle bişeye ihtiyaci vardı saol:)

Rica ederim işe yaradıysa ne mutlu :)

- - - Eklendi - - -

güzel program eline sağlık :)

Kim yaptıysa eline sağlık ben sadece bilgilendirdim :) :)

- - - Eklendi - - -

evet sevdim bu programı. bunu kurduğumuza göre task killer ı kaldırıyoruz :)

Bende çok sevdimm çok bariz belli etti kendini bu programm. Task killer bende kullandım ama verimli bir sonuç alamadım ve bunu yükledim işe yaradıysa ne mutlu bana :)

• Beğen
Tepkiler: bnerdem
Ocean258

Ocean258

Üye
Böyle programları paylaşmak lazım paylaştıkça çoğalır malüm :)

dogusvealp

Üye
Kesinlikle gözle görülebilir bir fark oluyor teşekkür ederim :)

aslan25

Üye
ccleaner bilgisayarda yaptığını bu programda androidli telefonlarda yapıyor ve işini iyi yapıyor.her tel oması gereken bir program.

kestal

kestal

Üye
gercekten bayagı bir işe yaradı artık rahat rahat temple run oynayabiliyorum sağolun :)

kestal

kestal

Üye
kardes sağolasın şimdi kasmadan temple runu kasmadan izleyebiliyorum çok sağol

Üst Alt