LG L5 E612 Mi LG P970 Optimus Black Mi ? [Gir İçeri]

• 30 Mart 2013
  • 1501 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar. Bu iki telefon arasında sürekli kalıyorum. Telefondan beklediklerim şunlar;
    1)Oyun yani Google Play :) Sevdiğim oyunlardan bazıları:Temple Run,Subway Surfers,Facebook ve Kaldırırsa Dead Trigger.2)İnternet:Çok hızlı olmasa hızlı bir internet. Birde bu telefonlara Chrome,Mozilla yükleniyormu?3)Telefonun kasmaması:Yani oyun veya internete girdiğimde yani telefon kasmayacak
    Bu şartları hangisi daha iyi karşılar. Birde öğrenciyim yani 100 TL bile bana büyük geliyor
    .
    Gelecek yardımlar için şimdiden teşekkürler. Yorum yapan elleriniz dert görmesin :)

Yazan: chatluck07
  2. Tam ayrıntılara http://kiyas.la/'dan erişebilirsin. Ben optimus black kullanıcısı olarak, Temple Run,Subway Surfers oyunlarını oynadım hiç bir kasma yok, Dead Trigger'ide aynı şekilde hiç bir kasma olmadan oynayabilirsin. İnternet bence gayet hızlı saten 7.2 hızında. Chrome L5'ide alsan Optimus black'da alsan ikiside 4.0.4 ics'de saten yüklüdür. Mozilla Google play'dan yükleyebilirsin. Bence Optimus black daha iyi fakat sen bilirsin dediğim gibi Cep Telefonu Karşılaştır, Tablet Karşılaştır, Fotoğraf Makinesi Karşılaştır. Fiyat karşılaştır. 'dan farklarına bak ona göre karar ver :)

3. tabiki optimus black
    bu sorulmaz bile :oke:

4. l5 kullanıcısı olarak black almanı tavsiye ederim.

5. valla L5 kullanıcısıyım temple runda kasılmalar var ama dead tigger da hiç yoktu bende :) pixel sorunu olur L5 alırsan senin için benim icin sorun değilde :) bana görede optimus black :D ama L5'ten çok memnunum

6. Direk Optimus Black al. Bende L5 Kullanıyorum. Dead Trigger oynarken grafik hataları oluyordu son sürümde acayip acayip şeyler oluyordu. :D

7. tabiki optimus black :)

8. bende dead trigger çok rahat oynanıyor sorun yok ama :S

9. Tereddütte kaldığın sadece bu iki telefonsa tabiki p970 o.b.

10. ben L5 der ve çıkarım :)

11. bende optimus black dedim ama L5e yetersiz dediler black daha güzel daha dediler :D bende L5'ten çok memnunum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 20:41