LG L5 E610 UZMANLAR YARDIMA GELSİN ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

kutluay1

Üye
    Konu Sahibi
LG L5 E610 UZMANLAR YARDIMA GELSİN ACİL YARDIM
Beyler lanet olsun ki rom atayım dedim beğenmedim. Normal romunu ilk defa atacaktım önceden yedeklediğimi kurardım bu sefer yedeklemedim her neyse programlar var kdz_fw_upd_en ve v20g_00.kdz bunları yükledim telefon kapalıyken ses kısma tuşu + usb yi taktım telefonda download is in progress. Do not disconnect cable. dedi ben yüklemeyi denedim program hata verdi sinirlendim usbyi çektim bende şimdi telefon hiç açılmıyor. Ne yapmalıyım ve orjinal romu nasıl geri getireceğim? acill :cry::cry::cry::cry::cry:
Download is in progress. Do not disconnect cable. sayfasından çıkmıyor. Çocuk gibi oturdum ağlıyorum resmen
param 00 kalıyor kdz programı sonra hata verip kapatıyor her türlü ayarını denedim olmuyor.
Program WParam:100 LParam:500 hatası veriyor beyler lütfen yardım......

Son düzenleme:

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Cihaz üzülerek söylemeliyimki cökmüş
Servis tek care.

kutluay1

Üye
    Konu Sahibi
serviste kaç para alırlar? Ve servise gönderirken neler yazayım? cihazımın büyük ihtimal garantisi bitti yada son 2 3 haftası
yok mu cevap usta?

erdo535

erdo535

Üye
bende rom yüklerken sistemim çöktü fakat servise yollarken sistem çöktü riye yolladım para almadılar garanti yaptı

iblah60

iblah60

Üye
Beyler lanet olsun ki rom atayım dedim beğenmedim. Normal romunu ilk defa atacaktım önceden yedeklediğimi kurardım bu sefer yedeklemedim her neyse programlar var kdz_fw_upd_en ve v20g_00.kdz bunları yükledim telefon kapalıyken ses kısma tuşu + usb yi taktım telefonda download is in progress. Do not disconnect cable. dedi ben yüklemeyi denedim program hata verdi sinirlendim usbyi çektim bende şimdi telefon hiç açılmıyor. Ne yapmalıyım ve orjinal romu nasıl geri getireceğim? acill :cry::cry::cry::cry::cry:
Download is in progress. Do not disconnect cable. sayfasından çıkmıyor. Çocuk gibi oturdum ağlıyorum resmen
param 00 kalıyor kdz programı sonra hata verip kapatıyor her türlü ayarını denedim olmuyor.
Program WParam:100 LParam:500 hatası veriyor beyler lütfen yardım......
kardeş bendede aynısı oldu şöyle yap o kdz proğramı içinde msxml diye proğram var onu kur ondan sonra kdz çalıştırıp romu dene yine hata verirse başka rom dene rom ve kdz proğramı var bende istersen mail atayım...
şu anda telefınuma rom attım hiç bir sıkıntısı yok

kutluay1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bendede aynısı oldu şöyle yap o kdz proğramı içinde msxml diye proğram var onu kur ondan sonra kdz çalıştırıp romu dene yine hata verirse başka rom dene rom ve kdz proğramı var bende istersen mail atayım...
şu anda telefınuma rom attım hiç bir sıkıntısı yok
Tesekkurler 612 nin kdz sini atmaya calistigimdan dolayi telefon yememis 610 kalibini aldi :)

iblah60

iblah60

Üye
önemli değil sorun çözüldüyse sıkıntı yok...

Uyksuz

Üye
Arkadaşım bunun için ağlamana gerek yok çözümü basit. İlk önce telefonun arkasına bakıyorsun Modeli LG E612F ise Kdz dosyasını indiriyorsun. Türkçe kdz dosyası silinmiş serverdan Endonezya sürümünü indirip kurabilirsin içinde Türkiye sürümü vardır.

Kurmak içinde sağlam bir usb kalbosu ve windows 7 ve aşağısı olabilir. Öncelik olarak kdz programında ki msxml.msi dosyasını kurman lazım bunu kurduysan. KDZ_FW_UPD.exe dosyasını yönetici olarak çalıştır diyorsun oradan 3GQCT ve Diag'ın seçili olduğundan emin ol.

Son olarakda telefonu dowland modda açman gerekiyor ses kısma + ses açma + power tuşuna bas tuş ışıkları yanınca bırakırsın dowland modda açılıcak 0 dan 100 e kadar sayıcak sonra rest atıcak.

Hayırlı olsun.
Tesekkurler 612 nin kdz sini atmaya calistigimdan dolayi telefon yememis 610 kalibini aldi :)

Farklı kdz yüklediysen telefonun açılır sorun olmaz ama kernel uyumsuzluğundan dolayı telefonun deep sleep yapmaz. Şarjın hemen biter deep sleep yapıp yapmadığını CPU SPY adlı programı indirerek öğrenebilirsin.

kutluay1

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum telefon kitlenmişti açıldı sonradan

Üst Alt