lg kp500 usb sorunu lütfen bi bakin?

• 13 Kasım 2010
  • 3778 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonu usb kablosu ile pcye bağlıyorum seçeneklerde çıkıyor usb disk pc suite felan , ikisinden birisini seçiyorum fakat sonra hiç bişi olmuyor...pc telefonu görmüyor..orjinal cd sinden pc suite programinida yükledim yine olmadi...sadece telefon şarj oluyor...acaba sorun nedir ?

Yazan: mehmet_fatal_21
  2. telefonun ekranı tamamen bos olmalı. uygulama olmamalı.cdyi kurduktan sonra usbyi takıp lg suite ac görmüyosa sürekli dene aynı sorun bendede var

3. ya garantiye versek bi çözüm bulabilirlermi...üretimten kaynaklanan hataya girmezmi bu

4. arkadaşım şöyle yapıyorsun dedigin şey bndede oldu ama nasıl düzelcegini bliyorum şöyle yapacaksın

1-önce ayarlara gireceksin 2-sonra baglantılara gireceksin 3-sonra usb baglantı moduna var ona tıklayacaksın 4-ve son olarak USB disk seçenegine kıtlayacaksın bu kadar.

5. size söylüyorum sorunu ben çözerim. beni bulun . her yerde benim adımı görürsünüz bu işin uzmanı benim.
    telefonu internete girince kapananlar. telefonu sürekli donanlar. telefonu kapanınca birdaha açılmayanlar. telefonu hepten çökenler beni bulun ben hallederim
    nakres_x_38@hotmail.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 05:44