lg kp500 usb sorunu lütfen bi bakin?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet_fatal_21

Üye
    Konu Sahibi
lg kp500 usb sorunu lütfen bi bakin?
telefonu usb kablosu ile pcye bağlıyorum seçeneklerde çıkıyor usb disk pc suite felan , ikisinden birisini seçiyorum fakat sonra hiç bişi olmuyor...pc telefonu görmüyor..orjinal cd sinden pc suite programinida yükledim yine olmadi...sadece telefon şarj oluyor...acaba sorun nedir ?

askgülü

askgülü

Üye
telefonun ekranı tamamen bos olmalı. uygulama olmamalı.cdyi kurduktan sonra usbyi takıp lg suite ac görmüyosa sürekli dene aynı sorun bendede var

mehmet_fatal_21

Üye
    Konu Sahibi
ya garantiye versek bi çözüm bulabilirlermi...üretimten kaynaklanan hataya girmezmi bu

akkaya96

akkaya96

Üye
arkadaşım şöyle yapıyorsun dedigin şey bndede oldu ama nasıl düzelcegini bliyorum şöyle yapacaksın

1-önce ayarlara gireceksin 2-sonra baglantılara gireceksin 3-sonra usb baglantı moduna var ona tıklayacaksın 4-ve son olarak USB disk seçenegine kıtlayacaksın bu kadar.

nakres_38

nakres_38

Üye
size söylüyorum sorunu ben çözerim. beni bulun . her yerde benim adımı görürsünüz bu işin uzmanı benim.
telefonu internete girince kapananlar. telefonu sürekli donanlar. telefonu kapanınca birdaha açılmayanlar. telefonu hepten çökenler beni bulun ben hallederim
[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt