LG Klavyesini sildim geri nasil getircem?

Sponsorlu Bağlantılar

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
LG Klavyesini sildim geri nasil getircem?
Merhaba arkadaslar bugun root attim L9 telime ve lg g3 klavyesi yuklemeye calistim ama yuklerken orjinal klavyemi sildi program. bunu nasil geri getirebilirim ya da l9 teli olan biri bana kendi klavyesini upload edip yollasana ben kurabilirmiyim? lutfen yardim edin..

Not : Tele format attim yinede gelmedi malesef

root klasöründe orjinal lg klavyesini buldum fakat yüklemek istediğimde uygulama yüklenmedi diyo

----Sorun Halledilmiştir :)

Son düzenleme:

Invoke

Invoke

Üye
xda de ara. G2 klavyesini bulacaksın. sonra cwmden flashlayacaksın. tabi önce cwm yüklemen lazım. rom manager kullanabilirsin bunun için.

• Beğen
Tepkiler: By.zKn
messevim

messevim

Üye
Merhaba arkadaslar bugun root attim L9 telime ve lg g3 klavyesi yuklemeye calistim ama yuklerken orjinal klavyemi sildi program. bunu nasil geri getirebilirim ya da l9 teli olan biri bana kendi klavyesini upload edip yollasana ben kurabilirmiyim? lutfen yardim edin..

Not : Tele format attim yinede gelmedi malesef
O sonra dan yüklediğin programı uygulama yöneticisinden kaldır. Daha sonra güncelleme merkezine girip uygulama güncelleme ye gel. orada sana LG KLAVYE seçeneğini yükle diye bir seçeneğin gelmesi lazım

(dediklerimi G2 ye göre anlattım. )

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
xda de ara. G2 klavyesini bulacaksın. sonra cwmden flashlayacaksın. tabi önce cwm yüklemen lazım. rom manager kullanabilirsin bunun için.

rom manager ile nasıl yapabilirim detaylı bilgi verebilirmisin ?

O sonra dan yüklediğin programı uygulama yöneticisinden kaldır. Daha sonra güncelleme merkezine girip uygulama güncelleme ye gel. orada sana LG KLAVYE seçeneğini yükle diye bir seçeneğin gelmesi lazım

(dediklerimi G2 ye göre anlattım. )

yaptım dediklerini ama malesef gelmedi yinede teşekkür ederimroot klasöründe orjinal lg klavyesini buldum fakat yüklemek istediğimde uygulama yüklenmedi diyo

sorunu halledebildim arkadaşlar teşeekkürler :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim
carbon_o7

carbon_o7

Üye
G3un klavyebtemasi varsa atabilir bence :D sorun cozuldugu icin yazdm :D

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Jelly Beanci adın olan bu kişyee inanmayınn BUNUN YÜZÜNDEN telefonum zaararr görüyordu sakın söylediklerine inanıp yapmayın !!!
telfonum arza görüyordu !!
LÜTFEN
sakın MÜMKÜNSE ŞİKAYET EDİİNN !!??!!

• Beğen
Tepkiler: bby-34
By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Jelly Beanci adın olan bu kişyee inanmayınn BUNUN YÜZÜNDEN telefonum zaararr görüyordu sakın söylediklerine inanıp yapmayın !!!
telfonum arza görüyordu !!
LÜTFEN
sakın MÜMKÜNSE ŞİKAYET EDİİNN !!??!!
anlamadım dostum yazdığını o konuya yazmamış zaten

canko13

canko13

Üye
Bende g3 klavyesi yükledim,şimdi geri dönemiyorum,yardımcı olursanız sevinirim,

McBoltt60

McBoltt60

Üye
anlamadım dostum yazdığını o konuya yazmamış zaten
Dostum yazdi
Lg stock. Atmada sorun var diye konu actim %dede kaliyodu
Diye neyse o konuya bak oyle konus egrr hoc bilmiyosan sus sikayet etmenr gerek kalmadi !!! :D

• Beğen
erdo535

erdo535

Üye
Teknik servise yolla

Moto_G

Üye
Bunları nasıl başarıyosunuz şaşırıyorum :)

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Bende g3 klavyesi yükledim,şimdi geri dönemiyorum,yardımcı olursanız sevinirim,

dostum ben düzelttim eğer anlamazsan yardımcı olurum
Bunları nasıl başarıyosunuz şaşırıyorum :)

lg kullanmıyosunuz sanırım ;)
Dostum yazdi
Lg stock. Atmada sorun var diye konu actim %dede kaliyodu
Diye neyse o konuya bak oyle konus egrr hoc bilmiyosan sus sikayet etmenr gerek kalmadi !!! :D

tamam konuyu kirletme sus şimdi :D

McBoltt60

McBoltt60

Üye
  • Beğen

Üst Alt