Lg jelly bean gelecek listesi hangi modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Lg jelly bean gelecek listesi hangi modelleri
LG HANGİ TELEFONLARINA JELLY BEAN GÜNCELLİYECEK:hmmm

Ocean258

Ocean258

Üye
Tam net bir liste yok bildiğim kadarı ile Optimus G kesin alacak diğer modeller ile alakalı net bilgi yok muhtemel 4x hd ve l serisi alır güncellemeyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Optimus g çıksın artık ...
Bekliyoruz sabırsızla .

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Ewt lg cok.gecikmeli guncellemeyi biraz hizlandirsa iyi olur

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg duy sesimizi diye slogan mı hazırlasak :D yavaş bile olsa güncellemelerin geliyor olması güzel yinede

• Beğen
Tepkiler: alaStar
tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
lg duysun sesimiz geç gelmesin vakitli gelsin güncellemeler

technoshark

technoshark

Üye
Her yerde yazıyor güncelleme alacak telefonlar, ama onların içerisinde bir tek ne hikmetse Optimus Black yok :S Onada fransa dan rom çıktı kurduk süperde oldu :D Gelsede olur gelmesede :P

alaStar

alaStar

Üye
Ics için de listelere bakkalmıştık şahsen ben umudumu yitirmiştim ki ics beta geldi :) bi bakarsın jb de gelir ben geç oldun güç olmasın diyenlerdenim :ehe beyler bu arada ultraics diye bir v30b rumu oldum resmen hızlı ve öfkeli :ehe hemde beats ekolayzer yüklü ayrıca rootlu ve cwm yüklü :) birde fd toggle diye birşey var onu çözemedim :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Ics için de listelere bakkalmıştık şahsen ben umudumu yitirmiştim ki ics beta geldi :) bi bakarsın jb de gelir ben geç oldun güç olmasın diyenlerdenim :ehe beyler bu arada ultraics diye bir v30b rumu oldum resmen hızlı ve öfkeli :ehe hemde beats ekolayzer yüklü ayrıca rootlu ve cwm yüklü :) birde fd toggle diye birşey var onu çözemedim :)
Usta ben güncelleme var mı diye kontrol ettim. Lg Software Updater Agent hala güncelleme yok diyor. Sen nasıl ics güncellemesini yükledin ?

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye

Usta ben güncelleme var mı diye kontrol ettim. Lg Software Updater Agent hala güncelleme yok diyor. Sen nasıl ics güncellemesini yükledin ?

Avrupa için çıkarılanı yükledim müdür bide türkiye için beklersek işimiz yaş :oke: :ehe

quiet_young55

quiet_young55

Üye
İsyanlardan çıkamayacağız galiba...:)

alaStar

alaStar

Üye
Abicim sft ile at sende telefona romunu lg türkiyeden rom bekleme yahu :ehe

• Beğen
Tepkiler: ofpistan ve technoshark
alaStar

alaStar

Üye
Valla biz burda ilk defa rom atan onlarca kişi gördük hepsi teşekkür etti ve daha önce yapmadığına pişman oldu haberin olsun .androidin olayı bu zaten sınırsız özgürlük :)

technoshark

technoshark

Üye
daha telefonuma hiç rom atmadım o yüzden korkuyorum

Korkulcak birşey yok, rahat ol.. Burada o kadar insan var.. Kaç defa rom attım sayısı yok :) Birşey olmaz yardımcı oluruz :)

Ocean258

Ocean258

Üye
Bak ufak ufak giriyorlar kanına adamın siz varya çok fenasınız :) Yarın bir gün yaptım oldu diye gelecek buraya arkadaş :D

technoshark

technoshark

Üye
Zaten iki seçenek var ya yaptım diye gelecek :d yada olmadı yardım edin diyecek :D kaçarı yok ! :D O telefon ICS li olarak gelecek :D

• Beğen
Tepkiler: quiet_young55
alaStar

alaStar

Üye
:ehe ufak çaplı bi araştırmayla başlayabilirsin rom atma işlemlerine

mtngln

mtngln

Üye
tmm o zaman ben bi araştırayım teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve alaStar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt