LG HB966TRW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi


Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve ev aletleri (beyaz eşya) sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics’in geliştirdiği yeni LG HB966TRW 3D Blu-ray Kablosuz Ev Sinema Sistemi, sunduğu gerçekçi ses ve benzersiz görüntü kalitesi ile ev ortamında gerçek sinema deneyimi yaşatıyor.
Kablosuz dört hoparlör ve yine kablosuz bir sub-woofer içeren yeni LG HB966TRW 3D Blu-ray Ev Sinema Sistemi, oturma odanızdaki kablo karmaşasını ortadan kaldırarak, mükemmel ses kalitesi ile filmlerin, müziklerin ve oyunların keyfini çıkarmanızı sağlıyor. LG HB966TRW aynı zamanda, HDMI bağlantısı sayesinde DVD, USB, MP3, iPod gibi mecralar üzerinden HD kalitesinde görüntü ve ses oynatma imkânı sunuyor.

LG’nin son teknoloji Smart TV işlevlerini kullanan LG HB966TRW, geniş bir içerik yelpazesine doğrudan ve kolayca erişim sağlıyor. Smart TV işlevleri aynı zamanda izleyicilerin sayısı giderek artan LG uygulamalarından da yararlanabilmesine imkân tanıyor. Kullanıcılar aynı zamanda iPod touch, iPhone veya LG HB966TRW’yu kontrol edecek bir uzaktan kumanda olarak kullanılabilen Android tabanlı cep telefonlarına özel bir uygulama indirebiliyor.

LG HB966TRW’nun Wi-Fi Direct teknolojisi, izleyicilerin multimedya içeriğini ayrı bir internet bağlantısı gerekmeden başka cihazlara doğrudan aktarabilme olanağı tanıyor. Ayrıca, DLNA (Digital Living Network Alliance - Dijital Yaşayan Ağ Birliği) işlevi, dijital kamera veya PC gibi başka DLNA uyumlu cihazlarda kayıtlı film ve fotoğraflara kolayca erişilebilmesini sağlayarak içerik seçeneklerini neredeyse sınırsız kılıyor.

1000 watt ses çıkış gücüne sahip olan LG HB966TRW, 4TB’ye varan harici USB sabit disklere veya USB flaş sürücülere doğrudan bağlantı sağlayabiliyor. Birçok televizyonla tek bir HDMI kablosuyla bağlanabilen cihaz, seyirciye her zaman mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sunuyor. Bir adet HDMI kablosu da kutuda sunuluyor.

Yeni LG HB966TRW teknolojik özelliklerinin yanı sıra yeni nesil tasarımıyla da dikkat çekiyor. İnce hoparlörleri yer kaplamazken, Ortam Aydınlatması (Mood lighting) özelliği, yumuşak ışıklar saçan LED aydınlatmaları ile dekorasyonunuza şıklık katıyor.

alıntı.

forumun birinde bu yazıyı okuyunca anılarım depreşti bir ara iyi takmıştım bu sisteme :)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt