Telefon Tavsiyesi LG GT540 Optimus mu Samsung S5620 Monte mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ern_qfb

Üye
    Konu Sahibi
LG GT540 Optimus mu Samsung S5620 Monte mi ?
Arkadaşlar bu iki telefonu beğendim acaba siz hangisini önerirsiniz ? 500 TL'den aşağı önerebileceğiniz wifi ve dokunmatik ekranlı başka telefon var mı ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

LG OPTİMUS

SAMSUNG MONTE

jizz

Üye
arkadasım lg yi kacırma derim bu fiata bulabilecegin en uygun dokunmatik bir ceptir ayrıca android işletim sistemi olması ayrı bi güzellik katıyor cihaza 256 ram 600 mhz işlemciye sahiptir bnce kacırılmıcak bir fırsattır hiç kıyaslama monte ile çünkü kıyasamak için ayrı bir statüdeler

elvnmrt

Üye
BEn monte kullanıyorum acayip memmnunum tavsiye ederim. EN azından Marka. LG'Ye hiç bakma

ern_qfb

Üye
    Konu Sahibi
telefonların artılarını eksilerini yazabilir misiniz acaba ?

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
duruma göre değişir optimus daha faazla özelliğe sahip fakat satarken aldığının yarı fiyatına zor satarsın. ama samsungda öyle bir derdin olmaz ben monteyi 470e telpadan oldım şuan 320 tlye geri alıyor telefoncular. ama eğer 3-4 yıl kullanırım dersen kaçırılmayacak telefon çok sık deiştiririm dersen ( benim gibi ) samsung al.

ern_qfb

Üye
    Konu Sahibi
pek değiştireceğimi sanmıyorum ama yine de belli olmaz tbi :)

futbol123

futbol123

Üye
bnce lg gt540

baranselona

baranselona

Üye
monte

enescebeci

enescebeci

Üye
Arkdaslar

--------------- Ekleme ---------------

lg gt540 da android var tek bu yeter

baranselona

baranselona

Üye
tabiiki android bi seçim sebebi olabilir ama bütün insanlar telefonu işletim sistemi için almıyor

tasarım-kullanım kolaylığı-batarya süresi-ses yüksekliği vb... gibi seçeneklerde kullanıcı açısından çok önemli unsurlar arasında gelebilir
montenin dokunmatik kalitesi LG 540 tan üstün monte kapasitif ekran kullanır yani bastırmaya gerek yok
ses kalitesi LG 540 tan üstün
batarya süresi LG 540 tan üstün vb.. gibi kullanıcı açısından önemli sayılacak şeyleri es geçmemek lazım

iyi akşamlar

anil585

anil585

Üye
Arkadaşım sana önereceğim telefon samsung s5253 wave525. fiyatı 430 tl bada OS işletim sistemi.wifi gps 3.2mp kamera gibi özellikleri var.lg yi bilmem ama monteye bin basar bi bak bence...

enescebeci

enescebeci

Üye
saol da benim işime yarayan lg android zengin bir oyun arşivi var monte da malsef ------------

anil585

anil585

Üye
saol da benim işime yarayan lg android zengin bir oyun arşivi var monte da malsef ------------

merak ettiğim bişeyler war.bende android tlfon almak istiyorum.oyunlar benim içinde önemli.ama mesela htc nin calıstırdıgı oyunları lgde calıstırırmı?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Şöyle söylemek isterim LG'nin çalıştıracağı oyunlar; 5800'da mesela need for speed hot pursuit 3d kasıyor ya LG'de kasmaz rahat oynarsın; ama bahsettiğin HTC, Iphone, Samsung Wave ya da Nokia N8 vb. telefonların çalıştırdığı son teknoloji oyunları malesef çalıştıramazsın. Ancak Monte'ye göre baya bir uygulama ve oyun seçeneğin olur.Monte'de oyun da var uygulama da sürekli de çıkıyor ama biraz sınırlı yani ....

Monte'nin artısı olarak 3g özelliği var görüntülü görüşme yapabilir ya da ayna niyetine kullanabilirsin. LG'de ise bu özellik yok. Her iki telefonda da GPS mevcut. Samsung Monte'de ve LG GT540'da sensörlü oyun oynayamazsın galeride ve internet sayfalarında gayet iyi çalışan sensörleri var ama oyunların istediği sensör bu telefonda mevcut değil. Son olarak iki telefonda şık ama Monte kapasitif (iphone), LG ise rezistiv (5800) ekrana sahip yani dokunmatik algılamaları parantez içindeki modeller ile aynıdır bu son cümlem ile iyice kararsız bıraktım galiba ama maksat bilgilendirmek :) Umarım faydam dokunmuştur ben Monte kullanıyorum rahatım seçim senin...

maxirabit

maxirabit

Üye
aylardır araştırma yaptım sonunda yarın spariş verdim monte alıyorum gerçekten güzel telefon:oke:

enescebeci

enescebeci

Üye
arkadas lütfen yanlıiş bilgi verme lg gt 540 da da 3 g vsarrrrrrrrr

enescebeci

enescebeci

Üye
ewvet öle olabilir ama 3 g var görüntülü konusma yok

zaten kimin isne yariyoki görüntülü konusma 3 g internet hızını etkiler o da var

ern_qfb

Üye
    Konu Sahibi
ewvet öle olabilir ama 3 g var görüntülü konusma yok

zaten kimin isne yariyoki görüntülü konusma 3 g internet hızını etkiler o da var

evet bu konuda haklısın

boravsar

boravsar

Üye
yha siz ne ötüp duruyonuz oralarda TABİKİDE MONTEEE :) MONTEDEN BASKA TELEFON KULLANMAM !

DİKKAT:: Lg KP500 ALMAYIN ALANLARI UYARIN !!

bide GLyi 1 MİLYARA ALIRSINIZ 200 100 TLYE SATARSINIZ HİÇ HEVES ETMEM ! :ehe:aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...