Haber LG G5'e Dair Yeni Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ve işte G5
Resmen berbat

Fiyatının da 680 dolar olması bekleniyor

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

ciddi bu mu şimdi? :bangin::bangin:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Eğer resim gerçek ise lg ses düğmelerini yana alarak değişikliğe gitmiş arkadaki güç tuşunda parmak izi okuyucu olsa gerek dışa doğru çıkıntı kötü olmuş.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Htc ve Apple dışında aluminyum cihaz görmek istemiyorum.

Basit Çin malı markalar gibi görünüyor.Bu tiple kamera yazılım performans uçmuş bi anlamı yok benim için.

Yakın zamanda S Plus ya da Edge Plus olmadı Note cihaza geçebilirim G5 in tasarımı hayal kırıklığı.Umarım batarya 3.000 üzeri olur telefon yine kalın çünkü.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
O arkasında ki kamera çıkıntısı, parmak izi okuyucusu, o tasarıma hiç yakışmamış. O kadar da kılıfın reklamını yaptılar, O telefon kılıfsız kullanılmaz yani

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla genel olarak baktığımızda G5 almak için sebep göremedim önden bakıldığında klasık G serisi görünümü arkadan bakıldığında itici güç tuşu ve diğer bazı modellerinde de duyurduğu çift arka kamera ile fazla satış rakamlarına ulaşacağını düşünmüyorum. Sırf çıkarmış olmak için çıkarıyorlar artık. G4 ten sonra V10 çift ekranı ile yine çift ön kamerası falan derken farklı gelmişti G5 içinde daha önceden tanıtılan özelliklerin dışında yenilikler getirmesi lazımdı. Genel düşüncem bu tek farklılığı bataryanın alttan çıkarılıyor takılıyor olması herhalde.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni görseller

arkasındaki görüntüye bakıldığında aynı takoza benziyor :D

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu ne şaka mı kamera nerde el sallayalım :D
valla lg gelde beni alma diyor bu tasarımla gelde iflas edelim diyor başkada bir şey demiyor :ehe :kop2:
lg g5 ile ilgili bu seferde yedek pilini ve kutusunu sızdırmışlar @bulutsuzgece

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

Emre

Üye
LG G5

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arkaya kılıf tak kullan önü güzel bildiğin Lg bari.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
G3 ün dışında başka güzel tasarımı yok

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Özellikleriyle çok ses getirecek.
Pazar günü TR saati ile 15.00'te...

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve BLasTeaR
Bay H

Bay H

Üye

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: boran9999, Murat Alper, RetaXter ve 1 kişi daha

Emre

Üye
Bu doğruysa üzücü. :(

boran9999

boran9999

Üye
Pazarlamaya ilişkin görselleri olmamasına rağmen ben beğendim sıradan değil sökülüp takılır sürgülü batarya yuvası merakla beklediğim kamera ve Bang&Olufsen ses çipide olursa (Böyle bir dedikodu var) bana göre fark yaratır bir cihaz olur.

0MG90

0MG90

Üye
Gerçekten kötü. Birde burada fiyatı 2500+ olursa hiç alınmaz. Gerçi o fiyat bile fazla.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt