LG G5 bootloader kilidi nasıl açılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
LG G5 bootloader kilidi nasıl açılır ?
Arkadaşlar lg g5 bootloader kilidi nasıl açılır bir kaç forumda konu var ancak bu yöntem sadece H850 model numarasına sahip G5 ler içindir diyor benim model numaram H850TR ama hiç bir bakımdan avrupa sürümünden değişik değil her şey aynı model numaraları değişik neden avrupa cihazları böylede Türkiyeye gelen G5 ler için bootloader kilidi falan kırılmıyor ? yani cihazın üstünden kaç ay geçti hala ses seda yok yada ben bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

turkishield

turkishield

Üye
benim telefon d802tr ama d802 romları yükleyebiliyorum sorun olmuyor. diyelim ki lolipop en son güncelleme alan ülke italya. o ülkenin romunu da flaşlasam yine sorun olmaz. o tr kısmına çok takılma sonuç olarak internetional model yani elindeki telefon.

WarLox

WarLox

Üye
LG v10,G4,ve g5 te bu sorunlar mevcut avrupa cihazı olmadan bootloader açamazsınız.Beklemeyin.Hatta xda'da bu telefonların bootloaderlarını kırabiline ayrı ayrı ödüller öevcut

turkishield

turkishield

Üye
LG v10,G4,ve g5 te bu sorunlar mevcut avrupa cihazı olmadan bootloader açamazsınız.Beklemeyin.Hatta xda'da bu telefonların bootloaderlarını kırabiline ayrı ayrı ödüller öevcut
vay be niye işi sıkı tutmaya başlamış ki lg bu işi. rahattı g2 zamanında garantide hiç sıkıntı olmuyordu. benimkinin rom yüklerken anakartını yakmıştım o şekilde götürdüm gene de yaptı adamlar garanti dahilinde :) işler değişmiş heralde :)

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Yapma ya boşuna bekleme diyorsun yani :(