Püf Noktası LG G4 Uzun Kullanım Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 Uzun Kullanım Yorumları
Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ : Ben bu telefonu S6'dan daha performanslı kullandım.G4, suan S6 ve S6 Edge'den daha akıcı çalısıyor.Genel sistem performansına 9 verilir.
Pil kullanımı çok çok iyi değil ama günlük kullanımda S6 ve M9'a göre daha iyi.
Yeni telefon alma asamasında olan kisilerin Note 4 ve G4 arasında tercih yapmalarını tavsiye ediyorum.

Telefonun mikrofonunun çok tiz sesler yakalayıp aktardıgından yogun sekilde bahsediliyor.

10 Üzerinden Puanlamalar

Tasarım : 7,5
Ekran : 9,5
Performans : 8
Güncelleme desteği : 9
Kamera : 9
Batarya Performansı : 7,5

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Luck Star

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
HAHA şimdi de LG'ye mi yalanıyor :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tolga'yı severim ama izleyici kitlesinin düşüncesinden çok etkileniyor.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Taraflı bir yorum görmüyorum üstüne üstlük özellikle tasarım incelerken iyice öldürdü cihazı sadece orda taraflı gördüm o da lg aleyhine.Sony'de de benzer degerde bataryalar varmıs ama daha inceymis e cihazda ois kamera var deri ve derinin dikisler var üstelik ergonomik açıdan S6 5 küsur inc olmasına ragmen 5.5 inc'lik G4'ü daha rahat kullandıgını söylemesine ragmen puanı öldürdü iyice.
Videodaki tüm yorumlar G4 incelemesinde de konusuldu adam Note 4 kullanıyo 2 aydır S6 40-45 gündür de G4 kullanıyo ve belli bir Samsung geçmisi olan birisi bırakın da bari bu yorumlara güvenelim. Taraflı görenler inceleme videosunu da ekliyeyim üstteki video inceleme videosunun daha detaylanmıs açılımı gibi zaten.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
byAndroid

byAndroid

Üye
Kim ya bu bu aralar sitede adı dolaşıyor kendi mi inceliyor cihazları. Kendi inceliyorsa dikkate almayın yorumları

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Sdn ekibi senelerdir bu isin icinde webtekno marjinal islere imza atmasaydi sdn ekibi yaninda bir hicti.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sdn çok beğenmiyorum gereksiz derecede uzun inceleme yapıp yarısı boş oluyor özellikleri yanlış söylediklerini bile duydum ondan sonrada orayı takip etmiyorum zaten

Luck Star

Luck Star

Üye
Webtekno nedir ki? Çin malı telefon kullanmayın erkekliginiz gider diyip vestel, casper, General mobile incelemesi yapıp bunları tavsiye ediyor. Ben de bundan dolayı inanmam daha. Tolga Cem samsung fani bunu herkes biliyor. Geçen çektiği s6 ukt videosundan sonra bu üstüne cuk oturdu. Güzel bir yaklaşımla anlatmış ancak tasarım bence güzel sadece çok kalın. Kılıf falan takılmaz artık ona.

S6 çok iyi demesini bekleyenler istediklerini alamayınca sdn ye yükleniyor. Türkiyede internet popüler değilken sdn vardı. Bu ekip hala ayaktaysa vardır bi sebebi.
Paylaşım için teşekkürler :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben bu teknoloji işine teknokulisle merak sardım ve webtekno ya ekin kollama tam bir halk çocuğu adamın dibi tabiri caizse. Sar değeri belli olmayan çakma telefonlara şeyiniz kalkmaz diyor haklı da. Vestel. Gm, casper bunların aar değeri belli ve çakma değil tavsiye ederler fena değil iyi cihazları bile var gm için söylüyorum diğerleri fiss

• Beğen
Tepkiler: Print Screen
Luck Star

Luck Star

Üye
Gm de fiss emin olabilirsin. Sağlam varsa turkcell falandır. Zte iyidir. Sar değeri belli dediğin cihazları hangi ortamlarda nasıl ölçtukleri bile belli değil.

İnceleme için en iyi kanallar donanimhaber technopat ve shiftdelete...

Webtekno ilk zamanlar iyiydi artık reklam için paraya bagladi

byAndroid

byAndroid

Üye
Bir kere hangi ortamlarda nasıl olctukleri belli değil cümlesini uydurdun. İkincisi zte iyi dediğin firma tek güncelleme bile vermeyen bir firmadir. Üçüncüsü Türkiye gm ile f/p cihazlar görmeye başladı. Dördüncüsü bişey yazmıyorum artık

The Pancar

The Pancar

Üye
Sdn forumun işleyişini sevmiyorum misafirler konualara mesaj yazabiliyor ve sorunlara çözüm gelmiyor bunun konuyla ne alakası varsa,sdn konusu açılmışken söyleyim dedim

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Bir kere hangi ortamlarda nasıl olctukleri belli değil cümlesini uydurdun. İkincisi zte iyi dediğin firma tek güncelleme bile vermeyen bir firmadir. Üçüncüsü Türkiye gm ile f/p cihazlar görmeye başladı. Dördüncüsü bişey yazmıyorum artık
Sen bir samsung Sony LG htc ürünlerinin sar değerinin nasıl ölçüldünu araştır sonra uydurdun de. Ben sar değeri diyorum sen zte için güncelleme diyorsun lafı çevirmek bu olsa gerek :D

Üçüncüsü gm =çöp

Ne güncelleme, ne sağlamlık ne de sağlık açısından uygunluğu iyi değil.

Luck Star

Luck Star

Üye
Sdn forumun işleyişini sevmiyorum misafirler konualara mesaj yazabiliyor ve sorunlara çözüm gelmiyor bunun konuyla ne alakası varsa,sdn konusu açılmışken söyleyim dedim
Sdn nin forumu berbat ve yetersiz zaten. İyi olsa belki de orada takılıyor olurduk. Ancak başındaki adamlar, test eden ekip vs. İşini iyi yapıyor ve test edilen cihaz çeşitliliği çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
byAndroid

byAndroid

Üye
Yavv he heee bi kerede kendi çapından bakma olaya
Çöp olduğu için discovery 1.5 Milyon sattı belkide daha fazla

The Pancar

The Pancar

Üye
f/p

Luck Star

Luck Star

Üye
Yavv he heee bi kerede kendi çapından bakma olaya
Çöp olduğu için discovery 1.5 Milyon sattı belkide daha fazla
O 1.5 milyon kişi her olaya senin gibi bakıp senin gibi yav he hee diyenler işte. Aklı başında olan almıyor git araştır biraz :)

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
O 1.5 milyon kişi her olaya senin gibi bakıp senin gibi yav he hee diyenler işte. Aklı başında olan almıyor git araştır biraz :)
Karışmak istemiyorum ama senin olduğun her konuda neden bir sorun oluyor ?

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt