LG G4 MİGROSTA 1799TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
LG G4 MİGROSTA 1799TL
Lg g4 Migros'ta bu hafta 1799₺ sadece

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Suresi var mi?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Bilmiyorum gazetede gördüm bende

Luck Star

Luck Star

Üye
LG TR GARANTİLİ mi diye sorun yoksa almayın pişman olursunuz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
siteye sahte diyemem fakat netten arayınca birçok kişinin sorun yaşadığnı gördüm, fikir yürütürken iyice düşünüp öyle davranın

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ne gibi sorun

searchengineer

Üye
1759tl

Rygebin

Rygebin

Üye
Gittigidiyor da iyidir fakat kullanıcılar satış yaptığından yaklaşık 2 sene önce almaya çalıştığımız samsung telefon resmen çöp çıkmıştı. İyi satıcı bulmak önemli 1 sene önce gittigidiyoru e bay almıştı ebayde o mantıkla çalışıyor.

Ama hepsiburada öyle değil. hepsiburada 1999 yılında kurulan köklü bir elektronik dağıtım şirketi. Onun tabanı çok kuvvetli. Bazen hatta oraya özel telefonlar bile oluyor. Oraya güvenilmezsse hiçbir e-alışveriş sitesine güvenilmez. Ama buranın ne adı var ne sanı ne de bir doğru düzgün güvenlik sistemi.

(Şu yazıyı hangi kafayla yazdım bilmiyorum ama aşırı derce körlük varmış . Özür diliyorum.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish ve Alo_Azrail

only_download

Üye
Hocam hepsiburada 1999 yılında kurulan köklü bir elektronik dağıtım şirketi. Onun tabanı çok kuvvetli. Bazen hatta oraya özel telefonlar bile oluyor. Oraya güvenilmezsse hiçbir e-alışveriş sitesine güvenilmez. Ama buranın ne adı var ne sanı ne de bir doğru düzgün güvenlik sistemi.
kardeşim adam gittigidiyor demiş hepsi burada diye cümleye başlamışsın, bi okuyunda cevap yazın şu mesajlara

Yönetici tarafından düzenlendi:
Rygebin

Rygebin

Üye
kardeşim adam gittigidiyor demiş hepsi burada diye cümleye başlamışsın, bi okuyunda cevap yazın şu mesajlara
Düzelttim,fazla körmüşüm sanırım , Ne kafayla yazdım bilemiyorum . Bana ikisi de bazen aynı geliyor. :ah:ah

Tavrınız hoş değil ama yalnız.

Dipnot: Siz de değiştirmişssiniz cümleyi :ehe :ehe .

Son düzenleme:
BelaMonte

BelaMonte

Üye
teknosada 1599 tl ye inmiş. 2. el fiyatı mubarek

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Sarangni

Sarangni

Üye
LG Türkiye Garantili mi? Yoksa alınmaz. Türkiye garantili ise güzelmiş. LG Türkiye garantili cihazların arkasında duruyor. Ben değişim aldım bakalım cihaz bekliyorum. Hem de 20 ay kullandım. Şu anda ellerin de o cihazda tok G2, G3 ya da G4 bu üç cihazdan birisi gelecek. Biraz pahalı olsun ama Türkiye garantili olsun

• Beğen
Tepkiler: burak1011
Rygebin

Rygebin

Üye
LG Türkiye Garantili mi? Yoksa alınmaz. Türkiye garantili ise güzelmiş. LG Türkiye garantili cihazların arkasında duruyor. Ben değişim aldım bakalım cihaz bekliyorum. Hem de 20 ay kullandım. Şu anda ellerin de o cihazda tok G2, G3 ya da G4 bu üç cihazdan birisi gelecek. Biraz pahalı olsun ama Türkiye garantili olsun
Cihazı Migros satıyor zaten ama internetten satıyor garantisi var cihazın yani . Ama yine de iyi cihazlar sattıklarını düşünmüyorum . Genellikle marketlere hatalı ürün veriliyor.

Sarangni

Sarangni

Üye
Cihazı Migros satıyor zaten ama internetten satıyor garantisi var cihazın yani . Ama yine de iyi cihazlar sattıklarını düşünmüyorum . Genellikle marketlere hatalı ürün veriliyor.

İllaki garantisi var ama o garantiyi kimin verdiği önemli. İthalatçı firma ise garanti konusunda telefonun başına bir şey gelse dım dızlak ortada kalma durumu var. LG Türkiye garantisi onun için önemli. Yoksa Türkiye de satılan her türlü ürüne garanti vermek zorunda satıcılar

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
avast

avast

Üye
E kliksada 1660 lg g4

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
gittigidiyordan g2 alacağım.ne riski var usta ? Bu sitede o tür sitelere giriyor mu
Orası İyi Bence Bişey Olursada İade Yapabiliyorsun Karşinda Satıcı Olmuyor İade Zamanında Gittigidiyor.com a Bırıkıyor Paran Bişey Aldınmı Ürünü Onayladınmıda Bu Sefer Satıcıya Gidiyor Para Eğer Garanti Benim İçin SOrun Değil Dersen Al Telefon Eline Geçtimide Video Kaydına Almadan Açma Kargo Poşetini Çıkartmadan Açmadan Başla Kayda Çıkart Güzelce İncele Sonra Cihazi Aç Ölü Pixsel Varmı Filan Bak Her Hangi Birşey Filan Ondan Sonra Onaylarsın Ben 5 Gün Önce HDD Şipariş Verdim Güya Toshinanın Yetkilisi Yorumlara Hiç Bakmadım Şipariş Verdim Baktımda Rezalet Aşağiya Doğru İn Anlarsın Tavsiyem Staıcının Profiline Gir Aldığı Öneriye Göre Şipariş Ver
E kliksada 1660 lg g4
O Sitede Koçun Heralde Koçun Olan Herşey 1 0 Yenik Başlıyor Gözümde :kotu:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
satıcının ismi ereyon 2000 küsür satışı var
sıkıntı çıkmaz ins

Rygebin

Rygebin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...