LG G3 Lollipop Root ve Twrp Recovery Yükleme - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konu güncellendi

CemKaradağlı

CemKaradağlı

Üye
Güzel Anlatım Teşekkürler. Yanlız Benim Teli Download Moduna Alınca Komut Yok Diyor... Sorun Nedir?

emrekomurkentli

Üye
[/url][/IMG] Mrb arkadaslar hayırlı bayramlar cihazım LG GE Beat LGD723TR Androıd surumu:5.0.2 V20a Bu cihaza root yetkisi için yukarıdaki talimatları harfiyen uyguladım LG Phone USB Sürücüsü sunu pc ye kuruyorum kurulum yapıldı yazısı cıkıyor sonrasında pc donanım yuklemeye calısıyor usb den kısacası program pcde acılmıyor yuklendi yazıyor fakan ben acamıyorum herhangi bir kısayolda vermiyor blutut aygıt bulunamadı yazıyor ne ilgisi varsa anlamadım telefonda usb ayıklama modu aktif kablo takıpta da denedim kablosuzda blututu acıpta da denedim sonuc aynı
hatanın resmi BURADA
ROOT ilkkez yapmıyorum yaklasık 2 yıl once ki telim samsung s5670 fit ide flaspalayer için root lamıs ve sonuc almıstım
yardımcı olabilirmisiniz teşekkurler

______________________________________________________________________________________

Mrb ROOT işlemini gerceklestirdikten sonra AppMgR Pro III ve PPasistan market in SD karta uygulama tasıma ozellilerini kullanarak uygulamaları SD karta tasıyorum fakat uygulamayı tekrar baslatmak istediğimde uygulama SD karta cıkartıldı yazıyor ve acılmıyor bu işlemi teldeki butun uygulamalarda denedim sonuz aynı ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz
telefonun hata veren ustteki yazıda link ousturmustum bi turlu lik olusturamıyorum enterasan sayfa bulunamadı yazıyor forum linki ve bbcode neyse

Son düzenleme:
The Pancar

The Pancar

Üye
neden partlı şekilde ?

Metin137

Metin137

Üye
Arkadaşlar root ve twrpyi sorunsuzca yükledim ama el kombinasyonu ile twrpye geçmeye çalışırken bişey oldu telefonu başlatırken ekranın sol üst kısmında küçük yazılar çıkıyor ve led kırmızı mavi yanıp sönüyo ve telwfon açılmıyo ama normal telefondan başka bir program aracılığıyla reboot recovery yapınca sorunsuzca geçmişti yedeğim olmasaydı öylece kalmıştım şimdi aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum sebebi ne olabilir

stef77

stef77

Üye
usta %90 da kaldı telefonun ekranında da firmware update çıktı hiçbir ilerleme yok ama hata da vermiyor sorun ne acaba
edit: telefondaki silinen resim video tarzı şeyleri geri getirmek için lazım oldu onun için rootsuz bi çözüm varsa onu da alabilirim öneri olarak

Son düzenleme:

salimgs

Üye
50 SİTEYE BAKTIM HER YOLU DENEDIM SAATLARCE UGRASTIM HİÇ BİRİ OLMADI
SONRA BURDAKI ADIMLARI IZLEDIM VE OLDU COK TESEKKURLER KARDESIM EMEĞİNE SAĞLIK

seyit822

Üye
Hocam birde lg l90 için twrp ve rom yükleme paylaşsanız.

Üst Alt