Öneri Lg g3 batarya şişme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 batarya şişme sorunu
arkadaşlar bu telefonu bir yakınım kullanıyor geçenlerde sarjım az gidiyor dediğinde bataryayı çıkartıp kontrol ettiğimde şiştiğini fark ettim daha sonra turkcell den orjinal batarya aldım ama 6 gibi bir süre sonra tekrar şişti, telefonun garantisi olduğu için şuan garantiye göndermeyi düşünüyorum nereye nasıl göndereceğim yardımcı olurmusunuz bursada oturuyorum bu arada

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Turkcell Dediğin Mahalle Dükkanımı? Nereden Alırsan Al Orjinalini Bulamazsın Servise Gitmen Gerek.Aldığın Yan Sanayı ve Şiştiyse Çöpe At Patlar Başına Bela Alır.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Dediğin Mahalle Dükkanımı? Nereden Alırsan Al Orjinalini Bulamazsın Servise Gitmen Gerek.Aldığın Yan Sanayı ve Şiştiyse Çöpe At Patlar Başına Bela Alır.
Herhangi bir turkcell mağazasından değil Bursa'daki ana bayiden aldım burada orjinal değilse başka yerde bulamam zaten, bu arada lg kendi servislerine de baktım telefonla ilgili bir şey yok dediler başka yapacak bir şey yoktu, ben bursadaki lg servislerini 3 tanesini dolaşmıştım normalde telefonla ilgili bir şey yok demişti hepsi ben İstanbul'a gönderme şansım var mı direk

L920 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Herhangi bir turkcell mağazasından değil Bursa'daki ana bayiden aldım burada orjinal değilse başka yerde bulamam zaten, bu arada lg kendi servislerine de baktım telefonla ilgili bir şey yok dediler başka yapacak bir şey yoktu, ben bursadaki lg servislerini 3 tanesini dolaşmıştım normalde telefonla ilgili bir şey yok demişti hepsi ben İstanbul'a gönderme şansım var mı direk

L920 ile gönderildi
Tabiyki Var KArgo İle Gönderirsin Ücretsiz Olarak Gönderirsin