Öneri Lg G3 Almak İsteyenler Mutlaka Okusun

Sponsorlu Bağlantılar

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 Almak İsteyenler Mutlaka Okusun
Arkadaşlar G3 ilk çıktığı zamanlar telefonu teknosada inceledim çok hoşuma gitti ekran kalitesi görünüşü ve telefonu almaya karar verdim. Yalnız telefonu AVEA bayiinden aldım. Daha sonra bende telefonu görenler arkadaşlarım aynı telefonu g3 ü teknosadan aldılar bir arkadaşımda benim gibi cihazı aveadan aldı. Bir gün teknosadan alan arkadaşla telefonlarımız yan yana geldi bi baktımki benim ekran sapsarı duruyo. Sonra diğer arkadaşlarla kıyasladım telefonu benim ekran bildiğin sarı. Telefonu garantiye gönderdim ekran paneli değişti lcd modül değişti dediler telefon geldi ama ekran yine sarımtrak. Kafam attı iyice arkadşları bir araya topladım telefonları yanyana dizdik aveadan alınan cihazlar sarımtrak teknosadan alınanlar bembeyaz. Lg ile irtibata geçtim bana bunun üretim farklılığı olduğunu söylediler bişey yapamayacklarını söylediler. Lg cihaz alırken iki kez düşünün ve almamaya karar verin ben yandım siz yanmayın. Şimdi soruyorum Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde aynı isimli aynı model numaralı cihazlarda üretim farklılığı olurmu. Tüketici hakları Mahkemesine gideceğim. Sizinde başınıza geldiyse Lg ye beraber karşı duralım ve bu durumu çözsünler. Bende diyorumki Avea neden Lg G3 alanın 1 sene boyunca faturasının 50 TL sini ödüyor. Meğer Avea için Lg G3 ü kalitesiz üretmiş. (Kendi Yorumum)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve hsynkckygcı@

orqeneral

orqeneral

Üye
Arkadaşlar G3 ilk çıktığı zamanlar telefonu teknosada inceledim çok hoşuma gitti ekran kalitesi görünüşü ve telefonu almaya karar verdim. Yalnız telefonu AVEA bayiinden aldım. Daha sonra bende telefonu görenler arkadaşlarım aynı telefonu g3 ü teknosadan aldılar bir arkadaşımda benim gibi cihazı aveadan aldı. Bir gün teknosadan alan arkadaşla telefonlarımız yan yana geldi bi baktımki benim ekran sapsarı duruyo. Sonra diğer arkadaşlarla kıyasladım telefonu benim ekran bildiğin sarı. Telefonu garantiye gönderdim ekran paneli değişti lcd modül değişti dediler telefon geldi ama ekran yine sarımtrak. Kafam attı iyice arkadşları bir araya topladım telefonları yanyana dizdik aveadan alınan cihazlar sarımtrak teknosadan alınanlar bembeyaz. Lg ile irtibata geçtim bana bunun üretim farklılığı olduğunu söylediler bişey yapamayacklarını söylediler. Lg cihaz alırken iki kez düşünün ve almamaya karar verin ben yandım siz yanmayın. Şimdi soruyorum Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde aynı isimli aynı model numaralı cihazlarda üretim farklılığı olurmu. Tüketici hakları Mahkemesine gideceğim. Sizinde başınıza geldiyse Lg ye beraber karşı duralım ve bu durumu çözsünler. Bende diyorumki Avea neden Lg G3 alanın 1 sene boyunca faturasının 50 TL sini ödüyor. Meğer Avea için Lg G3 ü kalitesiz üretmiş.

böle insanlara yazıklar olsun allaha havale ediyorum milleti salak sanıyorlar galiba bu konu hakkında çok şey söylemek isterdim bu siteye saygımdan dolayı diyemiyorum k.bakma saygılar.
konuş arkadaşım lg ile telefonun ekranı komple değiştirsinler aksi durumda tüketiçi mahkemesine başvur görülen köy klavuz istemez düpe düz belli cihazda problem var

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Acaba Avea'dan alınan tüm LG3'lerde sendeki sorun var mı yoksa sadece senin telefonunda mı? Önce buna bakmak lazım. Ben bir firmanın Avea veya başkasına özel kalitesiz mal üreteceğine pek inanmadım, normal olan bu ama yine de dünyada herşey olabiliyor..

• Beğen
tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Acaba Avea'dan alınan tüm LG3'lerde sendeki sorun var mı yoksa sadece senin telefonunda mı? Önce buna bakmak lazım. Ben bir firmanın Avea veya başkasına özel kalitesiz mal üreteceğine pek inanmadım, normal olan bu ama yine de dünyada herşey olabiliyor..
Benle beraber avedan alan arkadaşın cihazıda aynı 5 telefonu yanyana koyduk 3ü teknosadan alınan 2 si avedan alınan bizikilerin ekranı sarı duruyo

• Beğen
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Benle beraber avedan alan arkadaşın cihazıda aynı 5 telefonu yanyana koyduk 3ü teknosadan alınan 2 si avedan alınan bizikilerin ekranı sarı duruyo

O zaman hakkını yetkili mercilerde sonuna kadar ara, kolay gelsin.

orqeneral

orqeneral

Üye
o değilde ben en çok avea ya kızdım bu şekilde iş olmaz.

• Beğen
tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
orqeneral

orqeneral

Üye
Bende çok kızdım umarım benim düşündüğüm gibi vahim değildir durum
daha önceden avea ile sorun yaşadım inan müşteri bakış açıları çok berbat tartıştım onlarla yani öyle bir operatör olmasın bence.

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Buradaki yazışmalar da çok önemli mahkeme de çok yararlı delil olur

• Beğen
Tepkiler: orqeneral
3onur5

3onur5

Üye
birde avea bayiindeki elemanları görüceksiniz geçen haftalarda faturasız (kontörlü) olan hattıma saçma bi mesaj attılar sony xperia z3 model telefonu kullandıgım tarifeme ek ücretle satın alablirmişim diye msaj geldi bende gittim bir avea bayiisine sorup soruşturdum orda terslendim ,birde üstüne sanki telefon dilenmeye gider gibi muamele gördüm . bunlarda müşterinin arkasında durma yada destek olma gibi bi durum yok

• Beğen
Tepkiler: orqeneral
orqeneral

orqeneral

Üye
birde avea bayiindeki elemanları görüceksiniz geçen haftalarda faturasız (kontörlü) olan hattıma saçma bi mesaj attılar sony xperia z3 model telefonu kullandıgım tarifeme ek ücretle satın alablirmişim diye msaj geldi bende gittim bir avea bayiisine sorup soruşturdum orda terslendim ,birde üstüne sanki telefon dilenmeye gider gibi muamele gördüm . bunlarda müşterinin arkasında durma yada destek olma gibi bi durum yok
bana avea demeyin arkadaşlar sinirlerim tepeme çıkıyor valla nefret ediyorum aveadan

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
seri farkıdır o sarılık anlaşılan, sizinki ilk seri diğerleri yeni

0MG90

0MG90

Üye
Cihaz değişimi isteyin ilk önce, olmazsa mahkemeye verin.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
g2de de vardı bu sorun, kalite problemlerini aşamayan bir marka, g3 alınacağına note4 alınır zaten g3ün pili pek te uzun gitmiyo

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende 10 gün önce , avea dan medcell garantili 32 gb beyaz renk aldım. 16 gb gold cihazımı vererek takas ettim ... Benim cihaz da böyle bir sarılık yok açıkcası...

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Lg g3 e bulaşmayın derim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Genel konuşmamak lazım ... Ben ilk çıktığından beri kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım ...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Z2'ye laf atanlar bunları okumuyor galiba.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve YaşlıTaşCocuk54
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Her telefonda mutlaka üretim hatasi vs olur...
İade almalari sart...

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli

Üst Alt