LG G3 Lg g3 6.0 stock rom reset sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

revolt25

revolt25

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 6.0 stock rom reset sorunu
Arkadaşlar marshmallow a geçiş yapalı 1 ayı geçti yaklaşık olarak ama son zamanlarda cihaz kendini resetlemeye başladı günde 2 defa veya 2 3 günde 1 er kez filan reset atmaya başladı 6.0 da. 5.0 da böyle bir durum söz konusu değildi. Fabrika ayarlarına çevirdim ve extra programsız denedim belki programlardan dolayı oluyordur diye yalnız yine reset atıyor cihaz durduk yere kendiliginden kapanıp açılıyor ve bu durum beni çok rahatsız etti tekrar 5.0 a dönmek istiyorum. Yalnız 6.0 da gözle görülür şekilde performans farkı var ondanda vazgeçemiyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz ? Bu reset olayı beni cihazdan soğuttu . 32 gb 3 gb ram mevcut cihaz da.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Yazılım açığıdır araştır başkalarında bu sorun varmı eğer yoksa güncelleme değilde custom rom dene

denizci35

denizci35

Üye
Ben derim ki lg up ile 6.0 ı yeniden yükle
Buyuk olasılıkla problem düzelecek

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
NAsıl güncelleyecek reset atan cihazı ? önce zip şeklinde recoveryde custom çak düzelmezse mmc de sorun var mmc çipi dahili depo çipi bu sorun s3 dede çok görülür yazılımsal çözümü bu olmazsa donanım sorunlu zaten

denizci35

denizci35

Üye
2-3 gunde 1 anca reset atiyor diyor atmayinca yukleyebilir

revolt25

revolt25

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım açığıdır araştır başkalarında bu sorun varmı eğer yoksa güncelleme değilde custom rom dene
Lg g3 6.0 marshmallow stock rom yayınlandı
6.0 ı burdan yüklemiştim başkalarında aynı sorun yok ve bendede 5.0 da böyle bir sorun yoktu.
lg up ile 6.0 ı tekrar yüklediğimde garanti gider mi ve nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz ?
2-3 gunde 1 anca reset atiyor diyor atmayinca yukleyebilir

lg flash tool ile yüklemiştim ben geri dönüş yok filan diyorlar , tekrar lg up ile 6.0 a yükleme imkanım var mı ve garanti kapsamı dışında kalır mı cihaz hocam ?

denizci35

denizci35

Üye
Evet var ben yukledim dene istersen tabi senin sorumluluğunda
Teli download modunada alabilirsin almayada bilirsin
Tel açık olabilir zaten otomatik download moduna kendi aliyor
Xp de de calisiyor up

celilcemre

celilcemre

Üye
Bende 16gb olanı kullanıyorum. Lolipop yükledim cihaz yanıyordu. Şarj 7 saat gidiyordu. 6 yükledim telefon kendine geldi.

denizci35

denizci35

Üye
hadi gecmiş olsun

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
olduda reset attı diyelim cihaz çöp olur brick olur

denizci35

denizci35

Üye
Yine devam ediyorsun bu sefer %80 den başlıyor kapanip acilma sorunu gidiyor ben 2 sefer denedim basariliydi siz denemeyin bile

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ben 30b sürümden 30f olan sürüme geçtim gayet iyi onu tavsiye ederim

celilcemre

celilcemre

Üye
Uygulamalar hafıza kartına tasinmiyor

denizci35

denizci35

Üye
Dosya yonetisinden kopyalayamiyormusun