Lg g3 6.0 marshmallow stock rom yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bilal72

bilal72

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 6.0 marshmallow stock rom yayınlandı

Yüklemek isteyen burdan indirip lg flash tool ile yükleyebilir.
Ilk izlenimler çok iyi yönünde

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve aykan59

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Yükledim hakkaten cok iyi :)

• Beğen
Tepkiler: bilal72
turancen

turancen

Üye
Şiddetle tavsiye ederim mutlaka yükleyin :D

• Beğen
Tepkiler: bilal72
bilal72

bilal72

Üye
    Konu Sahibi
Lg flash tool ile yukledigin zaman normal flash ve csc flash var.
Csc flash seç onunla at telefon sıfırlayıp yazılım yükler

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot

cemoko19

Üye
Arkadaşlar flash tooldan herseyi ayarliyorum en son starta bastigimda birsey olmuyor bilgisi olan var mi ? G3 driverlari ve usb hata ayiklama açık

BurakTura

BurakTura

Üye
Ota'yı bekliyeceğim :D

• Beğen
Tepkiler: wegas23

cemoko19

Üye
Starta basınca karşısına ekran gelmeyenler LGMobile support tool uygulamasını kapayıp denesinler bende işe yaradı şansa kendim buldum

• Beğen
Tepkiler: HakanSeven12

cnr_cnr_00

Üye
Beyler Selam. IMEI yazar çıkanı mı indirip kuracağız yoksa Polonya mı? 2 tane Polonya var hangisi olacak? 32 GB 511K benim telefon. Bu arada bu şekilde update yaptığım zaman Root yapmış olmayacağım değil mi? Benim telefonum root'suz olmak zorunda.

Teşekkürler.

bilal72

bilal72

Üye
    Konu Sahibi
Root gerek yok 32 gb için olanı indiriyorsun polonya için çıkan

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Romu kurdum performans cok belirgin %50 artmis takilma falan kalmamis pil konusunda pek bir fark yok %10 bir artis ama sebeke cekim olayi bayagi duzelmis cok buyuk dalgalanma yok lolipopta full cekerken aniden tek kademeye dustugu oluyordu simdi stabil kalmis arayuz falan cok guzel

• Beğen
Tepkiler: jojo_va, BurakTura ve aykan59
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Romu kurdum performans cok belirgin %50 artmis takilma falan kalmamis pil konusunda pek bir fark yok %10 bir artis ama sebeke cekim olayi bayagi duzelmis cok buyuk dalgalanma yok lolipopta fu ll cekerken aniden tek kademeye dustugu oluyordu simdi stabil kalmis arayuz falan cok guzel
Lte yi kapat

aykan59

aykan59

Üye
biraz alakasız bir soru olacak ama root olmadan bunu kurabilir miyim?
kurduktan sonra tekrar lolipopa dönmek sıkıntılı olur mu?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Evet

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Kurunca lollipopa dönmezsin zaten :D ama sıkıntı olur mu onu bilmem roota gerek yok 6 ya yukseltmek icin

bilal72

bilal72

Üye
    Konu Sahibi
Lollipopa geri dönermisin bilmiyorum ama 6.0 kurduktan sonra lollipopa geçmek istemezsin.
6.0 kurmak istersen root'a gerek yok.

general4242

general4242

Üye
Beyler ben 32 gb g3 ume marshmallowu kurali 2 gun oluyor. Gayet memnunum. Performans tepki sureleri, galerinim acilmasi bir videonun acilmasi acayip hizlandi tasarimda hos sadece rehberi begenmedim. Ama en onemlisi knock code da 6 kere basmaniz gerek en az. Bu yuzden knock codei hep kullanirdim birakmak zorunda kaldim bu cok kotu olmus yani ekran sekil kiliti kullaniyom hic kullanisli deil canim knock codei mahvetmisler 6 cok fazla !

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Beyler ben 32 gb g3 ume marshmallowu kurali 2 gun oluyor. Gayet memnunum. Performans tepki sureleri, galerinim acilmasi bir videonun acilmasi acayip hizlandi tasarimda hos sadece rehberi begenmedim. Ama en onemlisi knock code da 6 kere basmaniz gerek en az. Bu yuzden knock codei hep kullanirdim birakmak zorunda kaldim bu cok kotu olmus yani ekran sekil kiliti kullaniyom hic kullanisli deil canim knock codei mahvetmisler 6 cok fazla !
Cok basit ilk 3 tıklamayı tek kutuya ver diger tiklamalarida diger kutulara dagit

• Beğen
Tepkiler: wegas23

Üst Alt