Alınık LG G3 32Gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
str8 ninja

str8 ninja

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 32Gb
Lg g3 32gb almak istiyorum. Satan varsa [email protected] adresine mesaj atabilir. Max verebileceğim fiyat 1500tl.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hazır konusu varken aynı fiyattan satan varsa 6-7 tane de ben alırım. [email protected]

• Beğen
Tepkiler: Serhan
str8 ninja

str8 ninja

Üye
    Konu Sahibi
1500 liraya 32 gblik modeli alamazsınız.Anca 16 gb model.
sıfırı 2 yıl delta garantili fiyatı zaten 1750 tl 32gb modelin.

n11 de de 1780tl

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Hayırlı işler yazmadım. Hazır konu varken aynı fiyattan satan varsa 6-7 tane de ben alırım yazdım. Bu yorumu tam hangi kısmı için sildin?
Yorumunuzda dalga geçer gibi bir üslup hissedip sildim şayet yanlış anlamışım görünen o ki yanlış anladığım için özür dilerim yorumunuzu tekrar aktif hale getirdim.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Yorumunuzda dalga geçer gibi bir üslup hissedip sildim şayet yanlış anlamışım görünen o ki yanlış anladığım için özür dilerim yorumunuzu tekrar aktif hale getirdim.
Hocam dalga geçme gibi bir durum yok. Forumun bu kısmında takılan çoğu arkadaş telefoncu para sorunu yok kimi de bireysel olarak bakınıyor onlarda normal insanlar. Ben telefoncu değilim fakat 1 yılda 10 bin lira gömdüm telefonlara alıp kullanıp sürekli değiştiriyorum. Olgunluk gösterip özür dilemişsiniz bencede sorun kalmadı o zaman. Sizden ricam bu durumlarda uygun görmeyip kaldırdığınız yorum için en azından gereksiz yorumlar kaldırıldı yazın. Çünkü biri mesaj yazıyor bildirim geliyor konuya bir bakıyorum benim mesaj yok bu şekilde hoş olmuyor umarım derdimi anlatabilmişimdir :)

Sedat Aslıhanoğlu

Sedat Aslıhanoğlu

Üye
arkadaslar ben dan aldım elımde 1 adet fazla var 32gb satarım 1700tl den alacak varsa 0 urundur resımlerı mevcuttur başarı garantılı

str8 ninja

str8 ninja

Üye
    Konu Sahibi
aynı sitede ürün 1620tl :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt