Yardım LG G3 32GB garip bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 32GB garip bir sorun
selam arkadaşlar bugün lg g3 telefonumun başına garip bir olay geldi internet kafeye gitmiştim telefonumdan çektiğim bir kaç resmi bilgisayara yükledim daha sonra kafeden ayrıldım telefonumun tuş kilidini açınca baktım ki ekran bozuk bir televizyon gibi kararmaya başladı ekran dengesizleşmeye başladı tuş kilidini açıp tekrar açtığım zaman 10 saniye sonra tekrar aynı hatayı vermeye başladı bende evdeki pc me bağladom bu sefer bilgisayar telefonu görmemye başladı sorun nedir aceaba sonra telefonu hard reset attım 5 dakikak sonra tekrar aynı sorun çıktı şuan düzeldi aceba tekrar aynı hatayı alırmıyım

lg pc suiteyi bilgisayara kurup tekrar yazılımı yüklesem düzelirmi arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim aceba yazılımsal bi hata varmı çözüm önerileriniz nelerdir

ACİL.
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Virüs Mu Kaptı Acaba Ama NasılBi Virüste Ekran Öyle Oluyor.Hard Formatı Dene Sanki Donanımsal Gibi

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım düzeldi 5 dakika sonra yine aynı hatayı verdi
internet kafede bilgisayara bağlamayana kadar böyle bi sorun yoktu ilk defa böyle oluyor şimdi lg pc suiteden yükseltme hatalarını geri yükle dedim yazılımı tekrar yüklesem düzelirmi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hard format attım düzeldi 5 dakika sonra yine aynı hatayı verdi
internet kafede bilgisayara bağlamayana kadar böyle bi sorun yoktu ilk defa böyle oluyor şimdi lg pc suiteden yükseltme hatalarını geri yükle dedim yazılımı tekrar yüklesem düzelirmi
Denemekte Fayda Var.Eğer Hafiza Kartı Filan Takılıysa ve Biçimlendirmeden Takıyorsan Ondanda Olabilir.SIM ve Hafiza Kartını Çıkar Tekrar Hard Format At.Hatsız Kullanıp Dene

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı kullanmıyorum kardeş şuan lg pc suiteden yazılımı tekrar yüklüyorum bekleyecem bi yazılımı tekrar yükliyim bence kesin virüs falan bulaşmıştır çünkü gittiğim internet kafenin an bilgisayarına taktım telefonu ana bilgisayarda da daha hard diske virüz bulaştığı için çok sorunluydu aceba o sorun benim telefonu etkilemiş olmasın
arkadaşlar yardım eden yokmu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hafıza kartı kullanmıyorum kardeş şuan lg pc suiteden yazılımı tekrar yüklüyorum bekleyecem bi yazılımı tekrar yükliyim bence kesin virüs falan bulaşmıştır çünkü gittiğim internet kafenin an bilgisayarına taktım telefonu ana bilgisayarda da daha hard diske virüz bulaştığı için çok sorunluydu aceba o sorun benim telefonu etkilemiş olmasın
arkadaşlar yardım eden yokmu
Yüksek İhtimal Virüsdendir.Hiç Olmadı Mecburen Garanti.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
şimdi yazılımı tekrar yükleyip tekrardan hard reset atsam olurmu düzelirmi
Güncel

gissever

Üye

Buraya bir bak. Muhtemelen anakart arizasi var. Servise vermen lazim gibi. Gecmis olsun. Umarim duzelir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Buraya bir bak. Muhtemelen anakart arizasi var. Servise vermen lazim gibi. Gecmis olsun. Umarim duzelir.
Güzelmiş Efektli Şekilde Kararıyor :D Kronik Birşey Sanırım Firma Hata Yapmiştir Br Yerde :)

gissever

Üye
Muhtemelen. Cogunda oldugunu okumustum. Kasada catlak, ekran kararmasi vb. Servisin halletmesi guzel... :)

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
ama benim sorunum bugün yaşandı ve şuan yaşanmıyor yazılım güncellemesi deneyeceğim tekrardan

gissever

Üye
Insallah tekrar yasamazsin bir daha. Duzeldiyse sorun yok.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lg delta servise gönderdim telefonu düzeltip gönderdik dediler telefon geldi düzelmiş görünüyordu bir gün sonra tekrar aynı sorun baş göstermeye başladı ve bende tekrar servisi aradım telefonu gönderin dediler bende gönderdim ve yeni cihaz yada üst model cihaz talebinde bulundum ne yapacağım bundan sonra arkadaşlar telefonumu bugün gönderdim bundan sonra ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
%85 telefonunda anakart sorunu var lg lerde anakart sorunu bol yaşanır pc ile alakası yok

Sarangni

Sarangni

Üye
G3 değişim alan çok oldu. Sıkıntıları olan bir cihaz. Bende LG Optimus G kullandım iki defa Anakart değişti sonra cihaz değişti G2 verdiler. LG cihazlarda maalesef bu tarz sorunlar olabiliyor ama adamlar cihazlarını arkası duruyor. Ben LG Türkiye Garantili almıştım. Sizin ki Delta firması o firma hakkında iyi şeyler duymadım cihazda ithalatçı firma garantili anlaşılan. İşin peşini bırakma derim.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar şuanda ikinci defa servise gönderdim bekliyorum aradım değişim talep ettim kabul etmediler cihazınız olzsa değişim yapabiliriz dediler telefonum aralığın ilk haftası garantisi bitiyor ne yapacağım bilmiyorum

Üst Alt