Lg g2 Vs Asus Zenfone 6

Sponsorlu Bağlantılar

Ugraskan

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 Vs Asus Zenfone 6
Arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum.Suan Lg g2 kullaniyorum.Asus Zenfone 6 cok hosuma gitti.
Inceleyen birisi videoda intel islemcinj kotu olacagini dusunmustum dedi.Ama beni utandirdi dedi.
Telefon ısınma yapmiyormus G2 kadar.
Antutu da 20bin kadar puan aliyor.Ben islemci uyumsuzlugundan olcagini sanıyorum.
3300mAh bataryasi 1.6Ghz 2cekirdek intel icin yeterli olur hatta iyi performans verir diye dusunuyorum.Sadece ekrani 245 ppi
O beni biraz dusunduruyor.
Degisiklik istiyorum biraz.
Gecme imkanim var.
Sizce dusuncelerimde yanılıyormuyum?
Yardım olursanız cok Tesekkur ederim
İyi forumlar

thenorth

thenorth

Üye
Arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum.Suan Lg g2 kullaniyorum.Asus Zenfone 6 cok hosuma gitti.
Inceleyen birisi videoda intel islemcinj kotu olacagini dusunmustum dedi.Ama beni utandirdi dedi.
Telefon ısınma yapmiyormus G2 kadar.
Antutu da 20bin kadar puan aliyor.Ben islemci uyumsuzlugundan olcagini sanıyorum.
3300mAh bataryasi 1.6Ghz 2cekirdek intel icin yeterli olur hatta iyi performans verir diye dusunuyorum.Sadece ekrani 245 ppi
O beni biraz dusunduruyor.
Degisiklik istiyorum biraz.
Gecme imkanim var.
Sizce dusuncelerimde yanılıyormuyum?
Yardım olursanız cok Tesekkur ederim
İyi forumlar

2.26 Ghz islemciden 1.6 ya mi inmek istiyorsun :) inmeni pek de tavsiye etmem g2 zenfone 6 dan iyidir bence :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Ugraskan
ANIL

ANIL

Admin
LG G2 daha iyi bir cihaz. Bence geçmenize gerek yok. Tabi daha büyük olduğu için istiyorsanız tercih sizin. Donanım olarak G2 daha iyi zaten.

Ugraskan

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Asus Zenfone 6 Yüksek grafikli oyunlarda kasma yaparmi?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
g2 zenfone'un donanım olarak çok üstünde bir cihaz.
g2 geçen yılın amiral gemisi (ki s800 işlemcili olduğu için performans olarak bu seneki amiral gemilerine yakın diyebiliriz)
zenfone ise orta segment phablet modeli
g2'den zenfone'a geçersen bazı oyunlarda sorun yaşayabilirsin. bu yüzden geçmemeni tavsiye ederim.

maxirabit

maxirabit

Üye
Öyle birşey yaparsanız,bir an önce g2 ye dönmeyi istersiniz cünkü g2 daha üstün

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Attan inip eşeğe binmek deyimini gerçekleştirme niyetinde değilsen geçme bence.

2en

2en

Üye
Teknolojiye Atarlanan Adamın videosunda dolayı galiba bu konuyu açtım ben olsam yerinde Asus Zenfone 6 alırdım hem dayanıklı hemde teknolojisine göre uygun bir bütçesi var ama fakirim para yok :D Ama G2 varmış elinde degiştirme

KayraBey

KayraBey

Üye
Değiştirmek gereksiz bizce. :)

Ugraskan

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler arkadaslar