Telefon Tavsiyesi LG G2 Asus Zenfone 6 arasında kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

opel3

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 Asus Zenfone 6 arasında kaldım
Lg g2 ile asuszenfone 6 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi lg g4 çıkacakmış g4 çıkmasıyla g2 nin popülerliği düşer mi ve güncelleştirmeleri sorun olur mu batarya performansı ve kamera önemli benim için tavsiyelerinizi bekliyorum g2 fiyatı düşer mi bir de sizce?

mrzstyl

mrzstyl

Üye
g2 özellik olarak iyidir g2 al :oke:

caps6

caps6

Üye
her yeni model çıkınca öncekinin popülerliği azalır.Zenfone 2 gelecek beklersen.Şu anda alacaksan G2 yi tercih et

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Zenfone 2'yi bekleyebilirsen onu al.

byAndroid

byAndroid

Üye
Meizu mx4 ne dersin

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ne kadar G2 populerligini yitirsede zenfone 6dan daha iyi bir cihaz

Polymath

Polymath

Üye
asus zenfone 6 6" inç. TAbak gibi bildiğin. Şahsen o telefonu almazdım. G2 özellik olarak ve performans olarakda çok çok iyi olduğuna göre ? G2 tabiki. G2 android 5L alacak sonuçta. Belki bir güncelleme daha alabilir.

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Zenfone 6 yı hiç tavsiye etmiyorum bataryası sadece kağıt üzerinde fazla telefonda tonla sorun var 2 dk face falan takılayım diyorum telefonun şarjı su gibi gidiyor kalibrasyonu birçok kez yapmama rağmen %1 sorunu devam ediyordu ve dokunmatik de ki sapma sorunu neredeyse çoğu kullanıcıda vardı ben garantiye yolladım iade istedim seçim senin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen exdkiller e katılıyorum şarj iyi değil dokunmatik te bi kaç kere sapıttı. O yüzden ucuz zaten içi boş bir cihaz akıllı pek özelliği yok

opel3

Üye
    Konu Sahibi
G2 5.0 ı alacaksa G2 alayım o zaman teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için g2 kullanan var mı bikaç şey sorcamda

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Benim 2 kardeşimde de g2 var bana sorabilirsin :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
telefonu ne için kullanacaksan ona göre tercih yap bende zen 6 var film izliyorum net de takılıyorum çift hatlı olması benim için artı bir avantaj ama çok büyük kullanışlı değil şarj problemi var sabah şarj dan çıkardım çok fazla kullanmama rağmen yüzde 40 şu an

Üst Alt