Lg G2 Türkiye Lansmanından Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wp deki çoçuk oturumu gibi bir şey güzel android için varmıydı bilmiyordum

Invoke

Invoke

Üye
G2 ne zaman çıktı bilmiyorum ama L920 1 yıldır var ve en başından beri var galiba ben yeni aldım ama

G2 bu ayın başında tanıtıldı, şu aralarda piyasaya sürülmüş ya da sürülmek üzere(bölgelere göre artık)

Elektr0

Elektr0

Üye
LG optimus ismini kaldırarak iyi yaptı ya o ne öyle iki saat söyle söyle bitmiyor telefon isimleri şimdi G2 diyecez herkes kralın kim oldugunu bilecek :islik
Ben demin teknosadaydım, "g2 geldi mi" dedim. "Yok, gelmedi." dedi. "Ne zaman gelir", dedim. "........(bi sustu önce, sonra kısık bir sesle) geldiği zaman" dedi. :zzz:

Teknosa ki kişiler özenlemi seçiliyor bilmiyorum geçen samsung un bir PC nin işlemcisini soruyorum özelliklerde Quad core işlemci diye yazıyor . bana intel diyor abi intel olsa intel yazar ama burda dört çekirdekli işlemci yazıyor diyorum yok yok intel intel bu diyor. internetten baktım amd nin düşük güç tükeden bir APU 'suymuş . teknolojiden uzak kişilere intel diye satarlar bunu bilerek mi yaptıklarını sanmıyorum sadece herkes kendi işini yapmıyor sorun bu olsa gerek :ehe

Invoke

Invoke

Üye
LG optimus ismini kaldırarak iyi yaptı ya o ne öyle iki saat söyle söyle bitmiyor telefon isimleri şimdi G2 diyecez herkes kralın kim oldugunu bilecek :islik

Teknosa ki kişiler özenlemi seçiliyor bilmiyorum geçen samsung un bir PC nin işlemcisini soruyorum özelliklerde Quad core işlemci diye yazıyor . bana intel diyor abi intel olsa intel yazar ama burda dört çekirdekli işlemci yazıyor diyorum yok yok intel intel bu diyor. internetten baktım amd nin düşük güç tükeden bir APU 'suymuş . teknolojiden uzak kişilere intel diye satarlar bunu bilerek mi yaptıklarını sanmıyorum sadece herkes kendi işini yapmıyor sorun bu olsa gerek :ehe

Bundan bir kaç ay önce, kadının biri lumia bakıyordu. Teknosadaki adam "onun rami 512 az yetmez" dedi gitti s3 gösterdi. Sana ne hacı? Ayrıca s3e 1gb çok mu yetiyor? wp 512 yeterli sonuçta. Bilmeden konuşan çok :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazı bu akşam teknosadan teslim aldım ...
Her haliyle mükemmel bir cihaz ... Kesinlikle tavsiye ederim alabilecek arkadaşlara ...

• Beğen
Tepkiler: Elektr0 ve Dede
Elektr0

Elektr0

Üye
Bundan bir kaç ay önce, kadının biri lumia bakıyordu. Teknosadaki adam "onun rami 512 az yetmez" dedi gitti s3 gösterdi. Sana ne hacı? Ayrıca s3e 1gb çok mu yetiyor? wp 512 yeterli sonuçta. Bilmeden konuşan çok :D

S3'e 1Gb ram yetmiyor ama o samsungun ara yüzünden kaynaklı. GMD var bende 1 Gb ram de 300-400 mb lık boş alan var arka arkaya güç isteyen oyunları oynayınca 200 mb'a düşüyo :oke:

KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Elektr0
Invoke

Invoke

Üye
S3'e 1Gb ram yetmiyor ama o samsungun ara yüzünden kaynaklı. GMD var bende 1 Gb ram de 300-400 mb lık boş alan var arka arkaya güç isteyen oyunları oynayınca 200 mb'a düşüyo :oke:

S3'e de yeter hacı, kullanmasını bilirsen. Ama fiyatı biraz daha zorlayıp note 2 gitmek daha mantıklı olmuştur her zaman (bence :D )
Cihazı bu akşam teknosadan teslim aldım ...
Her haliyle mükemmel bir cihaz ... Kesinlikle tavsiye ederim alabilecek arkadaşlara ...

Hayırlı olsun, abi. Daha net bilgiler paylaşırsan bir ara müsait olduğunda seviniriz :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu aksam resim cekeyim de paylasacagim:)
Yorumlar size ait ...

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Invoke
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: ali kemal abi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sayin abim kusursuz bir cihaz...
Cihazi elimden birakasim gelmiyor inan o derece yani .:)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Invoke

Invoke

Üye
Arka tuşlar nasıl abi, kullanışlı mı?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cok rahat ...
Hic bir sorun cikarmiyor ... Ben alistim hemen .:)

Invoke

Invoke

Üye
Arkaya bildirim ışığı koymak hiç mantıklı olmamış, şimdi düşündüm bunu :DGelse de bir incelesem, kendi elimde ya....

KayraBey

KayraBey

Üye
Önde bildirim ışığı yok mu

Üst Alt