Lg g2 telefonumun ekran kırıldı!

• 11 Ağustos 2014
  • 873 Okunma
  • 6 Cevap

1. Bugün benimde lg g2 telefonumun ekranı kırıldı oğlum telefonu elinde tutarken bende bank ta arkadaşlarla oturuyorduk birden attı elinden telefonu ekranda koruyucu temperli ekran koruyucu jelatin var ama nafile ekranın kırılmasını önleyemedi ne yazıkki garantisi devam etmekte aldığım yere götürüp servise yollarlarmı düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar acillllll!!!!!!!!!!!!!
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Adalı_009
    Son düzenleme: 12 Ağustos 2014
  2. jelatinin mantığını hala çözemedim çizilmeyi engelliyorsa zaten çizilmez ekran diye alıyoruz telefonları artık ..e çatlamayı da engellemiyorsa ne diye taktırıyoruz bu mereti ki ?

3. Öncelikle çok geçmiş olsun,Önceki telefonum N8 idi,şimdiki telefonum Lumia920 hiçbirin de ne kılıf nede ekran koruyucu vs.kullanmadım.n8 i sattım ekranında kılcal çizik dahi yoktu,inş.bu cihazımda da olmaz.ya çok şanslıyım yada cihazlarım kalite:)

4. Kilif kullansaydiniz silikon bile olsa hicbisey olmazdi telefonunuza gecmis olsun

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Benim oğlum telefon delisi telefonu nasıl kullanıyor bir görseniz sanki telefon kullananlardan kapağını açtı bir baktm telefon yerde ekran iptal ama çalışıyor yinede kötü görüntü oluştu teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun

6. servise ver ama pahalıya patlar

7. Servise gönderdim bimeks'e ordan istanbuldaki bir firmaya gitti telefon tamir için 21 gün içinde telefon geldi ekran yenilenmiş bir şekilde bir dahakine dikkatli kullanırız artık siz siz olun telefonunuzu dikkatli kullanın arkadaşlar.455 tl ödeme yaptım ekran için.

adminim konu kilitlenebilir.

Son düzenleme: 21 Eylül 2014
Yüklüyor...
20/10/2018 - 15:29