Yardım LG G2 Telefonu Bilgisayara Çıkarılabilir Disk Olarak Göstermek

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 Telefonu Bilgisayara Çıkarılabilir Disk Olarak Göstermek
Arkadaşlar biliyosunuz G2 'ye SD kart takılmıyor. Telefonu kablo ile bilgisayara bağladığımda Ortam Cihazı (MTP) olarak görüyor. Ben flaş bellek bağlar gibi çıkarılabilir disk olarak görsün istiyorum. MTP olarak gördüğü zaman dosyaların yüklenmesi zaman alıyor, kopyalanması zaman alıyor bazen kopyalama yapmıyor falan gıcık bir durum. Var mıdır çaresi acaba ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Usb Hata ayıklama modunu bağla geliştirici seceneklerinden

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bir şey değişmedi.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
driverlar tam kurrulumu pc de mtp olarak bağlamamış olucaksın dediğim şekilde

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
driverlar tam kurrulumu pc de mtp olarak bağlamamış olucaksın dediğim şekilde
Driver'lar kurulu ancak telefonda MTP seçeneğinden başka seçenek gelmiyor? MTP,Sadece şarj et ve resim,müzik gönder gibi bişey.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Driver'lar kurulu ancak telefonda MTP seçeneğinden başka seçenek gelmiyor? MTP,Sadece şarj et ve resim,müzik gönder gibi bişey.

Bazı telefonlarda dediğin olay yok ancak bi aralar bi uygulama vardı usb disc enabler diye bir bak Google Play e

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
g2 ler otg destekli ben otg destekli usb kullanıyorum gayet kullanışlı ama sen bilirsin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
OTG Öyle Yavaş Baya

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
g2 ler otg destekli ben otg destekli usb kullanıyorum gayet kullanışlı ama sen bilirsin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bütün müziklerimi resimlerimi falan bellekten mi kullanıcam ? Sıkıntı sanki biraz. Örneğin telefon şarjdayken kullanması sıkıntı. Hem belleği takıp hemde şarj edebiliyorsak...
Arkadaşlar bir de telefonumda bir sorun daha var, normal ses kaydı yaparken mikrofonlarda sıfır sıkıntı, ama görüşme yaparken sesim karşı tarafa boğuk ve uzaktan gidiyor ?

hayyam482

Üye
Medya Cihazı olarak görülür başka şansınız yok.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt