''LG G2'' Teknosa tarafından önsiparişe sunuldu

• 14 Eylül 2013
  • 2794 Okunma
  • 55 Cevap

1. Teknosa tarafından önsiparişe sunulan LG G2 fiyatıyla dikkat çekiyor. 1999 TL fiyat etiketi ile gelmesi ile beklenen telefon uygun fiyatı ile şaşırtıyor.

Teknosa 16 GB modeli için 1599 TL, 32 GB modeli için ise 1799 TL fiyat etiketi belirlemiş. Önsipariş verenlere özel olarak 129 TL değerinde kılıf hediyesi olduğunu söyleyelim.

< Resmi açmak için tıklayın >

LG G2‘nin teknik özelliklerini de verecek olursak eğer, 5.2″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip olan akıllı telefon 2.3Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden güç alırken, 2GB sistem belleği ve 16GB/32GB dahili veri kapasitesi sunuyor.

LG G2 akıllı telefon 13MP arka kamera yanı sıra 2.1MP ön kamera ile geliyor. Google Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon 3.000mAh batarya barındırıyor.

http://www.teknosa.com/pages/lg-g2

Yazan: ANIL
    Buğra bunu beğendi.
  2. Vaay, cidden ucuz gelmiş.

3. Oo çok iyi ya

Dede bunu beğendi.
  4. Z1 2'nin üstünde gelir diyordum ben ama... O zaman zor satar, şimdi onlarında fiyatı aşağı çekmesi şart :eller:
    Çeksinler bir zahmet, ayıp ediyolar valla.

5. Nexus 5 mi G2 mi ?
    Bu telefon da çok cezbetti beni ...

6. Nexus 5 yine daha fazla güncelleme alır, ama büyük ihtimalle bunun ekranı sesi kamerası daha iyi olur. Ve nexus 5in fiyatı daha uygun olur... Performans ikisinde de sıkıntı olmaz. Tabi önce nexus 5'i doğru düzgün görmek lazım.
    ---
    Bir de bunun tasarımı daha hoş gibi duruyor =)

7. Arkadaşlar garip bişey sorcam :D Üstteki fotoğrafda telefonun arkasında kameranın hemen alt tarafında sanki bi aşağı birde yukarı ok var ordaki şey aşağı yukarı mı gidiyo ? :D

8. hayır onlar ses tuşları biraz garip ama

9. Onlar tuş ve sanırım görev atayabiliyorsun, ses tuşu dışında...

10. 1599 cok cok iyi.LGyi bu aralar cok sevmeye basladim.

11. Benim için böyle fiyat koymuş olmalılar :D

Kerim. ve -Akıncı bunu beğendi.
  12. Hem de teknosa pahalı olurdu...

13. lg guzel telefonlar üretiyorda!..telefonlarina ya guncelleme vermiyor yada veremiyor öksüz bırakıyor onun için lg'ye bulaşmam

14. bu fiyata bu cihaz gerçekten çok iddialı. Türkiye'de bişeyler değişiyor herhalde:hmmm

Dede bunu beğendi.
  15. daha çok kamera lens kapağına benziyor. Açınca direk kamera açılır yapmışlardır.

16. Abi gerçekten güzel fiyat. Yıl sonuna doğru alacağım inşallah

17. Satışlara göre fiyatları değiştirebilirler. Büyük ekranlı Note 3'ü beklemeyenler bence bu cihazı tercih edebilirler. Sony için bu sene pek iyi bitmeyecek gibi.

-Akıncı ve Dede bunu beğendi.
  18. Sony çok kötü.tipsiz bir tasarım var. Kesinlikle lg g2 daha güzel.
    Anıl benim hiç amiral bir telefonum olmadı :(

-Akıncı bunu beğendi.
  19. Seninkiler astsubay di abi :ehe

-Akıncı ve Dede bunu beğendi.
  20. :çokpisağlarımgeberircesine:

Invoke, -Akıncı ve Türe bunu beğendi.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 17:20