Öneri Lg g2 sarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 sarj sorunu
Arkadaşlar g2 benim arada bir böyle saçmalık yapıyor. 2Saattir şarj da yüzde1 oldu. Bu sorunu nasıl çözeceğim ben.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Şarj girişinde sorun olabilir daha önce bendede aynı sorun oldu şarj oluyor gösterip şarj olmuyordu servise gittim şarj soketini değiştirdiler.
Elimdede bir tane şişik pil vardı onuda içine koydum arada oda kaynadı :D

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim bende gönderm o zaman. Telefonu farklı bir şehirden aldım kendim direk nereye göndermeliyim

hikmet366

hikmet366

Üye
Şarj makinesini başka prize tak kablonun oturduğunda emin ol telefonu aç kapat

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sarj adaptöründe sıkıntı olabilir baska bir adaptörle dene.Telefona gelen akım çok düsük demekki %100 olması 5 günü bulur diyor :D

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu bıraktım şarj a gerekirse 5gün bırakacaktım 2saat sonra tekrar baktım yüzde yüz olmuş telefon mal oldu:)

cloudcomp

Üye
Hocam konunuza yardım edemiyorum kusura bakmayın ama g2 nasıl tavsiye eder misiniz? Android surumu kaç?

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Ben son derece memnunum telefon dan. Ben lolipop güncelleme si yapmadım. Yüzden kıtkat dayım hala. 5.1 gelecek mis 1ay içinde onu bekliyorum. Cihaz gayet iyi ama arada bir benimki saçmalıyor iste.

Türe

Türe

Üye
Sahte kablo veya adaptör kullandın mı ? Değilse arkadaşların da dediği gibi sokette sorun vardır. Ya da kable & adaptörde.

cloudcomp

Üye
Ben son derece memnunum telefon dan. Ben lolipop güncelleme si yapmadım. Yüzden kıtkat dayım hala. 5.1 gelecek mis 1ay içinde onu bekliyorum. Cihaz gayet iyi ama arada bir benimki saçmalıyor iste.

Alsam mı almasam mı karar veremedim valla

PriZm

PriZm

Üye
Büyük ihtimal kabloda sıkıntı vardır. Başka bir kablo ile dene.

• Beğen
Tepkiler: burak1011

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Sahte kablo veya adaptör kullandın mı ? Değilse arkadaşların da dediği gibi sokette sorun vardır. Ya da kable & adaptörde.
Hocam sahte değil de htc nin şarj aletini kullanıyorum telefonu2. el almıştım ondan oluyor galiba
Büyük ihtimal kabloda sıkıntı vardır. Başka bir kablo ile dene.
Sorun kendiliğinden düzeldi kardeşim çok sağol yorumun için.
Alsam mı almasam mı karar veremedim valla
Bütçen daha iyisine yetiyorsa daha iyisini al. Ama beni zorlar diyorsan bu telefonu al geç. Şahsen her işimi görüyor benim. İşlemcisi daha iyi olsa ne olacak ne kadar yansıyacak bana. Çok düşünme ince ayrıntıları. Al geç kasma donma bişey yok cihaz da.

gungor17

Üye
z 3 compakt tavsiye ederim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Şarj kablosu ile şarj kablosunun baş kısmındaki kalite ve elektrik değer kodları çok önemli.
Her telefon "Şarj kablon varsa ver" diye alınarak şarj edilmemeli.
Telefona ait pillerin mah değerleriyle ilgilidir şarj kablosu.
Bu konuda bilgili ve bilinçli olmamız gerektiği gibi aynı şekilde duyarlı ve bilgili olan satıcılardan alınmalı.
Lütfen unutmayın, 5 Liralık şarj cihazlarıyla telefon şarj edilirse yüzlerce lira vererek aldığınız telefonunuza zarar verme riski çok yüksektir.

• Beğen

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Şarj kablosu ile şarj kablosunun baş kısmındaki kalite ve elektrik değer kodları çok önemli.
Her telefon "Şarj kablon varsa ver" diye alınarak şarj edilmemeli.
Telefona ait pillerin mah değerleriyle ilgilidir şarj kablosu.
Bu konuda bilgili ve bilinçli olmamız gerektiği gibi aynı şekilde duyarlı ve bilgili olan satıcılardan alınmalı.
Lütfen unutmayın, 5 Liralık şarj cihazlarıyla telefon şarj edilirse yüzlerce lira vererek aldığınız telefonunuza zarar verme riski çok yüksektir.
Hocam benim sorun bundan galiba 10liraya ara kablo almıştım şimdi lg g2 orjinal şarj aleti alacağım

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
csbaz

csbaz

Üye
Klasik bir soket sıkıntısı.Tam almıyor elektriği.Servis yoluna çık şimdiden

gungor17

Üye
soketi bi diş fırçası yardımıyla temizle belki düzelir bazen toz pislik doluyor içine neyse ki z3 c de kapaklı :) :) :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Geçenlerde bir yerden telefon aldım, kendiminkini de oraya verdim.
Adam diyor ki "sen bu aldığın için evdeki şarj cihazını kullan"
Adama biraz bilebildiğim kadarıyla teknik bilgi verdim, Ağzı açık dinliyor..
Sonuçta satıcıya dedim ki "Bak kardeşim, madem bu işleri yapıyorsunuz, telefon ve şarj cihazlarıyla ilgili de biraz bilgi sahibi olun ki, insanlara zararınız yerine karınız olsun"

• Beğen

Üst Alt