LG G2 Optimus G3 [V1.2 çıktı]

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
:D:alkis öncelikle hacılar bizler taa 2010 da romlarla uğraşıyoduk bilen bilir açın maemo bölümünü haalen ölümsüz imzamı taşır,,,:ehe:ehe:ehe box flaş,rom,neler çekti o n900 elimizden,,en sonunda pc ye çevirmiştik:thumbup: hatta birinde windows 95i kurmuştum cd bile yazmıştı valla usb li DVD-RW den ve ethernet kablo ile nete giriyordu ki orda bıraktık artık :ehe:ehe gerisini siz düşünün ona görebu arada konu da hali hazır açılmışken birtane sihirli odak göstermeden olmaz:thumbup::thumbup:
bunu g2 de de rahat çekersin sorun yok daha iyileri var cep telefonu fotoculuğu bölümüne gir neler var benim pcnin duvar kağıdına koydum

• Beğen
Tepkiler: nsren

NR6630

NR6630

Üye
bunu g2 de de rahat çekersin sorun yok daha iyileri var cep telefonu fotoculuğu bölümüne gir neler var benim pcnin duvar kağıdına koydum
tamamda şimdi bu tellerle canon culukta oynayamyız değilmi abartmayada gerek yok altı astarı telefon ve o dev canon eos 600d bile 4 k çekemiyor bu arada,,bu kamera bana yeter artar bile,,canonda vardı 16mp ama bunu alınca sattım düşün yani:spr

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
turkishield

turkishield

Üye
arkadaşlar g2ye rom yüklememe yardım edebilecek biri var mı ?

nsren

nsren

Üye
Her ikisi de var iyi bak demistin ;) knock kod ayari hidden menude var ama digeri yok
Şu an bende cm tabanlı bir rom kurulu android 4.4.4 o yüzden resim atamam ama knock kod özelliği kilit ekranı seceneklerinde var zaten. Bir de benim telefon 20d onun etkisi olur mu bilmiyorum. Ama bu romu kurdum ve knock kod ile ekran kilidi açma özelliğini kullandım hatta hava attım: ) kilit ekranı seceneklerinde olması lazım. Tekrar bir bak istersen.

blackcemre

Üye
Şu an bende cm tabanlı bir rom kurulu android 4.4.4 o yüzden resim atamam ama knock kod özelliği kilit ekranı seceneklerinde var zaten. Bir de benim telefon 20d onun etkisi olur mu bilmiyorum. Ama bu romu kurdum ve knock kod ile ekran kilidi açma özelliğini kullandım hatta hava attım: ) kilit ekranı seceneklerinde olması lazım. Tekrar bir bak istersen.
cm11 de batarya daha çabuk bitiyoor sanki.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
En iyisi benim kanaatimce suan konuda bulunan rom.. Sadece cok az daha fazla isniyor yani oyunlarda eskiye gore ayni ama face de internette dolasirken de az isniyor artik. Sorun yok hata yok tertemiz rom bence konudakini kullanin. Olmadi paranoid android rom kullanin. Cm11 hangi telefona attiysak her ozelligi hatali

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
V1.2 ROM'unun şarjı kötü. V1.1 daha iyiydi.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben v1.1'den sonra şarjını beğenmedim açıkçası.

nsren

nsren

Üye
En iyisi benim kanaatimce suan konuda bulunan rom.. Sadece cok az daha fazla isniyor yani oyunlarda eskiye gore ayni ama face de internette dolasirken de az isniyor artik. Sorun yok hata yok tertemiz rom bence konudakini kullanin. Olmadi paranoid android rom kullanin. Cm11 hangi telefona attiysak her ozelligi hatali
Sokp 4.4.4 var onu bir dene bakalim . benim baya hosuma gitti. Yani eksigi yok gibi. Bu arada bu rom da konferans gorusme yok o yuzden degistirdim . varsa da bulamadim.

Son düzenleme:
Luck Star

Luck Star

Üye
Soakp 4.4.4 var onu bir dene bakalim . benim baya hosuma gitti. Yani eksigi yok gibi. Bu arada bu rom da konferans gorusme yok o yuzden degistirdim . varsa da bulamadim.
Bir deneyelim bakalim ..

• Beğen
nsren

nsren

Üye
Bir deneyelim bakalim ..
Dene gercekten android 4.4.4 hosuna gidecek . bu arada g3 klit ekranindan vacgecemem diyorsan romu kurduktan sonra lg optimus lock screen uygulamasi var markette onu mutlaka yukle.

Luck Star

Luck Star

Üye
Dene gercekten android 4.4.4 hosuna gidecek . bu arada g3 klit ekranindan vacgecemem diyorsan romu kurduktan sonra lg optimus lock screen uygulamasi var markette onu mutlaka yukle.
O degilde ben uygulamalarin ust taraf renginin bildirim cubuguyla ayni olmasini sevdim. Xposedla tum programlar oluyomus ama daha denemedim onu hic :(

nsren

nsren

Üye
O degilde ben uygulamalarin ust taraf renginin bildirim cubuguyla ayni olmasini sevdim. Xposedla tum programlar oluyomus ama daha denemedim onu hic :(
Xpossed hangi eklentisi o . denemek lazim

nsren

nsren

Üye
Buldum ;)
Döndüm dolaştım bu roma geri döndüm. :) tintle statubar cok iyi oldu. Ha bu arada knock kod var eminim :):)

Luck Star

Luck Star

Üye
Buldum ;)
Döndüm dolaştım bu roma geri döndüm. :) tintle statubar cok iyi oldu. Ha bu arada knock kod var eminim :):)
Knock kod var tabiki de sadece ayari ayarlar menusunde yok :) neden kapatcan dersen ekrana jilatin takarken hem telefon acik olmasi hemde ekranin tepkilerde . tepkime vermemesi isime geliyor. Kapatamadim yapistirirken surekli yandi ondan biraz sıkinti yasadim ama 3845#*802# menusunde en altlarda knock code ayarini gordum... Ancak ana ekran dondurme ayari yok yani en bastaki widgetlerin bulundugu ekran onu da bir tane ucretsiz programla 180 derece bile cevirebiliyorsun. :) son olarak bu rom iyidir. 4k video ne kadar yazilimsal olsa da beni tatmin etti .. Xda da baska bir kamera yazilimi var denemedim ancak denilenlere gore ise super birsey. Video cekerken focus sorunu olmuyor. Normal kamera daha hizli odaklaniyor gece cekimleri daha fazla isik topluyor felan. Tamam bunlar ayarlar yazilimla vs. Ilgili ancak sonucta adamlar yapmis. Azicik isinma sorununu goze alan ( ki buna sorum bile denmez bu kadar ozelligin yaninda gormezden bile gelirsiniz ) kesinlikle root rom olayina girmeye deger bir yazilimdir. Telefonu modernize etmistir. Paylasana da bu romu bizlere hazirlayana da tesekkur ediyorum ....

• Beğen
nsren

nsren

Üye
Knock kod var tabiki de sadece ayari ayarlar menusunde yok :) neden kapatcan dersen ekrana jilatin takarken hem telefon acik olmasi hemde ekranin tepkilerde . tepkime vermemesi isime geliyor. Kapatamadim yapistirirken surekli yandi ondan biraz sıkinti yasadim ama 3845#*802# menusunde en altlarda knock code ayarini gordum... Ancak ana ekran dondurme ayari yok yani en bastaki widgetlerin bulundugu ekran onu da bir tane ucretsiz programla 180 derece bile cevirebiliyorsun. :) son olarak bu rom iyidir. 4k video ne kadar yazilimsal olsa da beni tatmin etti .. Xda da baska bir kamera yazilimi var denemedim ancak denilenlere gore ise super birsey. Video cekerken focus sorunu olmuyor. Normal kamera daha hizli odaklaniyor gece cekimleri daha fazla isik topluyor felan. Tamam bunlar ayarlar yazilimla vs. Ilgili ancak sonucta adamlar yapmis. Azicik isinma sorununu goze alan ( ki buna sorum bile denmez bu kadar ozelligin yaninda gormezden bile gelirsiniz ) kesinlikle root rom olayina girmeye deger bir yazilimdir. Telefonu modernize etmistir. Paylasana da bu romu bizlere hazirlayana da tesekkur ediyorum ....
Sonuna kadar katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Quick Remote uygulamasında eskisi gibi fazla seçenek yok daha çok cihaz için kumanda ile tanıtmamızı istiyor kumanda yoksa ne yapıcaz ? okuldaki klimayı açıp kapatıyordum ne güzel ancak sadece TV- uygu alıcı-ses sistemleri ve evrensel kumanda ekleme var nasıl ekleyebilirim ? G2 de bulunan Quick Remote apk sını buldum ancak yüklenmiyor daha günceli olduğu için :(

birde tinted statusbar modu yani xposed ile yüklenen bildirim çubugunu uygulama ile aynı yapma modu bu romda çalışır mı ?

veya

store daki g2 xposed uygulamasında bleed immersive yazıyor. galiba aynı işe yarıyor resimlerden görüldüğü kadar hangisi iyidir ?

Üst Alt