LG G2 LOGODA KALDI

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Telefonum rootluydu, Optimus G3 v1.3 ROM'u ve TWRP yüklüydü. TWRP üzerinden İnternal Storage dahil Wipe yaptım. Sonra Download moddan Almanya 20d atmaya çalıştım ama olmuyor! Telefonun içi bomboş olduğundan dolayı da telefon logoda takılı kaldı. TeamViewer üzerinden birisi bana bağlanıp yapsa veya sözlü yardım etse? Lütfen yardım!Kimse yardım etmeyecek mi?
 
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu yaşayan olursa OTG kablosu ile USB bellek alsın. USB belleğin içine yükleyeceği ROM'u atsın ve sonra USB belleği OTG kablosuna taksın. Sonra OTG kablosunu telefona taksın. Sonra da telefon kapalı halde TWRP kombinasyonunu yapsın. Eğer kapatmayı bilmiyorsa güç ve ses kısma tuşlarına uzun bir süre bassın ve telefonu kapatsın. Sonra güç ve ses kısma tuşlarına bassın LG logosu gelene kadar. LG logosu geldiği zaman güç ve ses arttırma tuşlarına basılı tutsun. Önüne beyaz ekran gelecek. Güc tuşuna bassın birkaç defa ve TWRP'ye girsin. Sonra Mount kısmından USB-OTG'ye tik atsın. Son olarakta Install kısmına girsin ve en alta inerek usb-otg'ye girip USB belleğe yüklediği ROM'un üstüne bassın ve alttaki mavi çubuğu kaydırsın.

Bu kadar.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt