Tavsiye Lg G2 Alıcam Ama 16 Gb Yetermi Acil Yardımcı Olurmusunuz

Sponsorlu Bağlantılar

chun02

chun02

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar hafızanının yetmediği zaman flash bellek takıp kullansam nasıl olur sizce

Invoke

Invoke

Üye
Peki arkadaşlar hafızanının yetmediği zaman flash bellek takıp kullansam nasıl olur sizce

Sorun olmaz, önemli şeyleri tel hafızasına atarsın, mesela filmleri filan flash belleğe atarsın, flashbellekten filmlerini izlersin mesela. Ama tel hafızası kadar rahat olmaz. Her türlü arada bir 14-15 gb fark var. Kişiden kişiye değişir 8-9 ile idare ederim diyorsan. 16gb da alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: chun02
chun02

chun02

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olmaz, önemli şeyleri tel hafızasına atarsın, mesela filmleri filan flash belleğe atarsın, flashbellekten filmlerini izlersin mesela. Ama tel hafızası kadar rahat olmaz. Her türlü arada bir 14-15 gb fark var. Kişiden kişiye değişir 8-9 ile idare ederim diyorsan. 16gb da alabilirsin.
Sağol kardeşim dediğin mantıklı aslında ama insan o kadar para verince hemen karar veremiyor başka önerisi olan varmı arkadaşlar

Invoke

Invoke

Üye
Şunu da ekleyim de: "Ben olsam 1600 vermişken 200 daha verir, 32gbı alırdım, şuan pek ortalıkta yok ama çıkması beklerdim." :D

chun02

chun02

Üye
    Konu Sahibi
Bende öyle düşünüyorum zaten ama 32 liği ne zaman gelir ki

chun02

chun02

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah gelmiştir aradaki fiyat farkı çok olmasa bari

Esendağlı

Esendağlı

Üye
şimdi Teknosa dan çıktım,32 versiyonu var 1799 ₺.ama cihaz gerçekten çok güzel olmuş.

TeknolojiCep

TeknolojiCep

Üye
Ben aldım ama 16 Telefon Harika