Yardım BILEN HIC KIMSE YOKMU???

Sponsorlu Bağlantılar

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
BILEN HIC KIMSE YOKMU???
SELAMIN ALEYKUM

LG G2 ME ROOT ATTIM TWRP KURDUM SONRA BRICK OLDU TELEFONCUYA VERDIM 4.2.2 JELLY BEAN ATMIS STOCK SIMDI GUNCELLEME MERKEZINDEN GUNCELLEME GELMIYOR KITKAT GELSE CLOUDY ROM ATACAGIM AMA GELMIYOR NE YAPABILIRIZ LUTFEN YARDIM EDIN 50 KERE AYNI KONUYU ACTIM 1 AYDIR UGRASIYORUM ARTIK KIRACAM TELEFONU SORUNLARI 1 TURLU BITMEDI

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As Orjinal Romu Kursan Güncelleme Almıyormu O Şekilde? Pek Anlamam Ama

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
Almasi gerek diye biliyorum bende ama en son surumu kullaniyorsunuz diyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Almasi gerek diye biliyorum bende ama en son surumu kullaniyorsunuz diyor

Farklı ülke ROM u atmış olabilir model kodu tr ile bitiyorsa tr 5.1 Stock flashla güncellemeler gelecektir yinede gelmezse arkadaki IMEI ile *#06# yaparak çıkan IMEI yı karşılaştır aynı değilse telefoncu IMEI yı çalmış olabilir o yüzden de güncelleme gelmez...

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
model numarasini nerden gorebilirim
imei degismemis

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
lg nin herseyi skıntılı onlari denedim int yavas pc suite telefonu gormedi flash tool sacma sapn hatalar verdi su an elimde kdz var kitkatin onuda yukleyemiyorum flash tooldan tek care ota kaldi driver flashtool pc suite hepsi var kdz de var ama olmuyor flashtool hata veriyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
lg nin herseyi skıntılı onlari denedim int yavas pc suite telefonu gormedi flash tool sacma sapn hatalar verdi su an elimde kdz var kitkatin onuda yukleyemiyorum flash tooldan tek care ota kaldi driver flashtool pc suite hepsi var kdz de var ama olmuyor flashtool hata veriyor

valla dediğin doğru lg de flash olayı sıkıntılı... görmeden yardımcı olamam gibi...

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
hard reset filan atsam olurmu bide hidden menu varya orada rct test var root sayaci orasi sifirlanmamis ondan olabilirmi
official yazmasi gerekirken rooted filan yaziyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hard reset filan atsam olurmu bide hidden menu varya orada rct test var root sayaci orasi sifirlanmamis ondan olabilirmi
official yazmasi gerekirken rooted filan yaziyor

rooted yazıyorsa %90 o yüzden yapıyordur... önce official flash atman lazım...

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
sayactan mi oluyor sayac sifirlasak gelirmi guncelleme yada direk cloudy atabilirmiyiz
telefoncu official atti diye biliyorum 4.2.2 ama sayacta duruyor su an root erisimim yok zaten

grosmall

grosmall

Üye
KDZ DOSYASINI LGFlashTool İÇİNE AT OYLE DENE OLACAKTIR

Son düzenleme: