Öneri Lg g2 32gb Alınır mı

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 32gb Alınır mı

turancen

turancen

Üye
Onun yerine bunu al

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Daha iyi cep telefonlar bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
3 seneden beri LG G2 32 GB Beyaz kullanıcısı olarak cihazı sana öneririm.1.5-2 yıl daha en son çıkan oyunları oynayabilirsin tahminimle.Eğer cihazının güncel olmasını istiyorsan Android 7.1 rom da bulup yükleyebilirsin zira ben Lineage Android Nougat Rom yükledim maşAllah cihaz uçuyordu jet gibiydi.Android 8 Oreo nun da geleceğini düşünüyorum çünkü LG G2 devrim yaratan bir cihaz.Samsung Galaxy s3 e Android 7.1 Rom verdilerse Lg g2 ye Android 8 ve daha ileri Romları yazacaklardır bağımsız geliştiriciler.LG G2 o fiyat için mükemmel bir cihaz ve başka bir cihaz düşünme,işlemcisiyle,tarzıyla,SAR oranıyla en iyi cihaz Lg G2 32 GB dır.Ama aldığın yerin sağlam olmasına dikkat et.

NOT:İlgilendiğin ürünün açıklama kısmını oku Refurbished yada benzeri şeyler yazıyorsa alma.Kafana çok yatanla ilgilen.

Son düzenleme:
franklinda

franklinda

Üye
Aklınız karışsın inceleyin mutlaka :)

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Aklınız karışsın inceleyin mutlaka :)
Dostum arkadaşın aklını karıştırma boşuna Aliexpress i incelettirip.Çin yapımı cihazlara aklı kayabilir.Aliexpress teki Çin yapımı cihazların da tahminimce garantisi Türkiyede yok.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
ibrother

ibrother

Üye
Toplama onlar alma

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Max 1000tl ye en iyi cihazı arıyorum xiaomi güvenilir mi Çin ya sorun olurmu? Samsung a alışkınim kalite sorunu farkı varmıdır çok

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi

Bu nasıl ithalatçı garanti diyor ama bide kronik sorunu varmı ki?
@turancen @Dogus Pertez
@ibrother

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben hala kullanıyorum ama telefonun kronik sorunları var
wi-fi nin belli bir süre sonra bozulması (en sinir olduğum sorun)
ekran sararması (benim başıma daha gelmedi ama hafiften sararma var)

2013 sonu gibi 1200 tl ye almıştım şuan o para o telefona fazla diyebilirim

ibrother

ibrother

Üye
LG g2 snapdragon 800 kullanıyor ufak bir rom ile cloudy ile 4k video çeken bir telefondur. 1080p 60fps video çekimi cidden iyidir. Ama onu alacağına tabiki LG g3 gibi iyi alternatifler de var. LG g2 iki tane almış biri olarak söylüyorum iki ciddi ve can sıkan sorunu var.
1.ekranı çok hassas bir defa bile düşse yere unut o telefonu.
2.yakınlık sensörü çabuk arızalanır bu da ekrarının hemen kapanmasına sebeb olur.konuşurken arama karşı taraftan bitirilmeden ekran gelmez.
Bunların dışında cidden iyi bir telefondu.2.olanı pek karşılaşılan bir durum değil ama 1incisi herkes de olan bir şeydir

vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeş ben g3 de kullandım g2 yi hem arkadaşım hem dayım kullandı şuan xioami mi5 prime kullanıyorum emin ol xiaomi Alman daha mantıklı ghost screen sorunu oluyor ve g3 ekranı 2k olduğundan şarj süresi sıkıntılı ve plastik olduğundan ısınınca kasada çatlaklar oluyor fakat kötü cihazlar değil g4 e bakabilirsin g3 alırsanda eğer 32 GB modeli al 3gb Rami var 16 lık modelin Rami 2 GB sıkıntı yaşatabilir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrother

ibrother

Üye
Mi falan bilmem ben. Büyük marka dışına çıkmaya cesaret edemeyenlerdenim (ne uzun oldu.inşallah doğru yazdım) ha bir gün çıkmak istesem de one plus 5 gibi bir şey alırım orası ayrı. LG g3 evet çatlıyor ısınıyor ama zamanla sende ısınıyorsun ona.(garip ama öyle) yoğun kullanıma gelmez ama .eğer oyun internet çok ilgini çekiyorsa samsung A serisine bir bak derim ben.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Alırsam şimdi xioami redmi 4x 32gb alcam bekliyorum işe girersem dursun diye düşünüyorum parayı daha çabuk biriktirrim artar gibi ihtiyacım vr aslında almam lzm alabilir im istesem kredi kartında kampanyada yok başka zaman olur 200tl alışveriş yap 50tl chip para hediye diye

franklinda

franklinda

Üye
LeEco Le Max 2 2k ekranla başlayıp devam eden bir çok artıya sahip tr deki depodan geliyor alan arkadaşlar oldu geçen denedik performansı da çok iyi 794.40tl maliyeti 4gb ramlinin :)

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
LeEco Le Max 2 2k ekranla başlayıp devam eden bir çok artıya sahip tr deki depodan geliyor alan arkadaşlar oldu geçen denedik performansı da çok iyi 794.40tl maliyeti 4gb ramlinin :)
Tr deki depo derken hangi depo yani nereden biraz daha açar mısın?Garantisi de var mı?

franklinda

franklinda

Üye
Türkiyeden kayıtlı geliyor garantisi yok haliyle satıcısı garanti sunuyorsa o ayrı ama ürün gayet performanslı :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Xioami redmi 4x 32gb siyah aldım hepsiburada dan 879 kargoyla 897 bugün geldi kargo evde kimse yoktu 6 ta şubeden alacam

Üst Alt