LG G2 16GB KitKat Geldi mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Kareas345

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 16GB KitKat Geldi mi?
Başlıktada belirttiğim gibi kitkat geldi mi pc yada ota üzerinden ?

02samsat

02samsat

Üye
Henüz gelmedi, yarın gelecek.

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Gece gelir galiba

Türkbey___

Türkbey___

Üye
heveslenmeyin arkadaşlar vermez bizim zıpırlar...papua yenigine bile almıştır...

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
02samsat

02samsat

Üye
Hakikaten bu lg Türkiye boş. Bir bizim ülkede yoktur 4.4.2. Tüm dünyaya gelmiştir.
heveslenmeyin arkadaşlar vermez bizim zıpırlar...papua yenigine bile almıştır...

Aynen öyle biraz önce başka bir sorun için LG müşteri hizmetlerini aradım. Bana LG G2 için ayın sonuna doğru yazılım güncellemesi geleceğini söylediler. Ayın 20 falan deniliyor dedim kesin bir bilgi yok dediler. :oha2:

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___

oznbzkrt

Üye
Kendinize beklenti yaratmayin,unutun ve haftada sadece bir kere guncelleme kontrol edin,geldiginde size surpriz olsun mutlu olun...

• Beğen

Kareas345

Üye
    Konu Sahibi
32 gb lara geldi mi ?

oznbzkrt

Üye
Pc suite ile bir kisim almis usta ota ile daha verilmedi.yukleyenler forumlarda ciddi sikintilarin oldugunu soyluyor beyaz arka planda ust kisimlarda kararma,sararma gibi ve bluetooth kapali oldugu halde acikmis gibi calisiyor deniliyor.Bundan da su sonuc cikiyor Lg Turkiye hala olmamis...

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___ ve 02samsat
02samsat

02samsat

Üye
Pc suite ile bir kisim almis usta ota ile daha verilmedi.yukleyenler forumlarda ciddi sikintilarin oldugunu soyluyor beyaz arka planda ust kisimlarda kararma,sararma gibi ve bluetooth kapali oldugu halde acikmis gibi calisiyor deniliyor.Bundan da su sonuc cikiyor Lg Turkiye hala olmamis...

Lg Türkiye galiba hiç iyi değil. Samsung a hem çabuk geldi hemde bu kadar sıkıntılar olmadı

oznbzkrt

Üye
Lg Türkiye galiba hiç iyi değil. Samsung a hem çabuk geldi hemde bu kadar sıkıntılar olmadı

Samsung da sikintilar olmadi dersek ayip olur usta simdi onlarda verdi geri cekti vs. Tamam bunlar olacak seyler kabul ama Lg Turkiye zaten vukuatli artik biraz farkina varmali silkelenmeli atak olup one gecmeli.
Inanin su lg g2 harcaniyor layigi bu olmamali.cunku fiyat performans urununun krali ama taci maalesef ulkemizde alamiyor sirf koltuga oturup birsey yapmayan Lg Turkiye calisanlari yuzunden.

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Sesimizi ya duysunlar yada samsamcilara ezilsinler kendileri bilir :)

• Beğen
Tepkiler: oznbzkrt ve Türkbey___

burak1011

Üye
G pro 2 nin romu g2ye portlanms kitkat yerine onu mu yuklesek :)

• Beğen
Türkbey___

Türkbey___

Üye
G pro 2 nin romu g2ye portlanms kitkat yerine onu mu yuklesek :)
:alkis:ahKahrolasilar 4.4 verseler daha ben güncelleme istemem video da izledigimiz gibi olursa yeter bu telefon beni iki sene götürür daha güncelleme verdiler mi verecekler mi beklemezdik.

Kareas345

Üye
    Konu Sahibi
ben gelecek güncellemenin iyi olabileceğini düşünmiyorum bir çok sorun çıkar o yüzden gelse bile önce yorumları okumayı tercih ederim

burak1011

Üye
Herkes sarj dan sikayetci ben yuklemeyi dusunmuyorum

02samsat

02samsat

Üye
Bakalim ilk yazilim geldi mesajini kim yazacak.

insidee_

insidee_

Üye
Open gl es 3.0 destegi gelecek mecbur guncellicksiniz

oznbzkrt

Üye
Sarj konusunda yukleyenler erken karar veriyor kalibre olmasina firsat vermek lazim duzelir illaki

02samsat

02samsat

Üye
20 Nisan da geldi. Nerdesin kitkat?

Kareas345

Üye
    Konu Sahibi
pc üzerinden güncellemeyi kontrol ettiniz mi ? eden var mı ?

Üst Alt