Lg e612 usb bağlantisi yardim@@@

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackmyt61

Üye
    Konu Sahibi
Lg e612 usb bağlantisi yardim@@@
Selam ben lg e612 aldım ve usb ile bilgisayara bağladım faktt bilgisayarda sadece bağlandı olarak gözüküyor ama bilgisayarıma tıkladığımda lg e612 simgesi gözükmüyor yani ben telefona bilgisayar da ulaşamıyorum sadece bağlanmış gibi gözüküyor sorun ne olabilir driver flan gerekiyormu gerekiyorsa nereden indirebilirm, telefonu alırken bana cd vermediler ama kutusuyla beraber sıfır olarak aldım.Lütfen yardım edin.
Birde burada android oyunlar bölümünde google storede paralı olan oyunları bedava görüyorum, bunlar muhtemelen kırılmış oyunlar bunları indirirsem telefonuma, garantisi devre dışı kalır mı? lütfen yardım

codblackops2

codblackops2

Üye
ayarlar -bağlantı- bağlantı tipi orda medya eşitleme var onu seç tekrar dene.

blackmyt61

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar -bağlantı- bağlantı tipi orda medya eşitleme var onu seç tekrar dene.

onu deniyorum bilgisayara bağlıyorum, dosya görüntüle filan diyorum orada hiçbirşey çıkmıyor aynı durum bilgisayarım da simge çıkması lazım değil mi? telefonun dosyalarına ulaşamıyorum

codblackops2

codblackops2

Üye
hmmm valla ben de de senin dediğinden olmuştu medya eşitlemeyı seçince tanıdı pc.. Başka bir usb yuvasına tak bakalım kabloyu.gene olmadı kabloyu değiştir olması lazım

blackmyt61

Üye
    Konu Sahibi
kablo daha sıfır sorun yok yani sadece tanıyor ama bilgisayarda simgesi çıkmıyor belki driver flan eksiktir nerden bulabilirm bi de bu kullanım kılavuzunda hesaplar ve senkronizasyon diyor o ne demek

codblackops2

codblackops2

Üye
senkronizasyonun bunla alakası yok hesaplarında.lgnin sitesine gir ara bakalım

blackmyt61

Üye
    Konu Sahibi
senkronizasyonun bunla alakası yok hesaplarında.lgnin sitesine gir ara bakalım

babamın galaxy ace usbsi vardı onunla denedim bak bu sefer tanıdı mtp açtım Allah razı olsun çok teşekkür ederim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt