Haber LG CEO: “iPhone SE, aynı eski teknoloji ve özellikler”

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
LG CEO: “iPhone SE, aynı eski teknoloji ve özellikler”
LG, her zaman yeni teknoloji ver özelliklerle akıllı telefon modelleri sunmayı amaçlıyor…

Apple, bir kaç gün önce bir etkinlikle yeni bazı cihazlarını gün yüzüne çıkardı. Firmanın bu yeni modellerinden bir tanesi iPhone SE adındaki yeni akıllı telefon oldu ve ayrıca iPad Pro’nun 9.7″ ekrana sahip versiyonu da gün yüzüne çıktı.

iPhone SE akıllı telefon tasarım açısından firmanın 2013 senesinde sunduğu iPhone 5S modeline oldukça benzer olarak gelmekte. Donanım yönünden ise yükseltmeler içeriyor. Bir çok kişi yeni 4″ modelde iPhone 6 / 6S tasarımı beklerken, Apple, 3 sene önceki cihazının tasarımını kullanmayı tercih etti.

Apple’ın iPhone SE’deki “SE” için tahminler de gelirken, sosyal medyada “So Expensive”, “Sucker Edition” gibi bir çok eğlenceli isimlendirmeler gelmekte.

Akıllı telefon 4″ büyüklüğünde ve 1136×640 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 2GB sistem belleği, çift çekirdekli işlemcili Apple A9 yonga seti, 32GB ve 64GB olmak üzere iki farklı dahili veri kapasitesi, 12MP arka kamera , 1.2MP ön kamera, iOS 9 mobil işletim sistemi özellikleri ile gelmişti.

Apple, ayrıca cihazları için diğer akıllı telefon üreticilerinin de hedefinde ve LG’nin en yetkili isimlerinden olan şirket CEO’su Cho Ju-no, Güney Kore, Seul’da LG G5 ve arkadaşları üzerine bir konuşmada Apple’ın iPhone SE modeline dair de fikirlerini sundu.

Cho Ju-no, Apple’ın aynı eski teknoloji ve özelliklerle cihazını sunduğunu ve LG’nin bu yönde olmadığını kaydetti.

Cho Ju-no:

“Rolling out a product with same-old technology and features is not LG’s way,”

man20

man20

Üye
"Sucker edition" güzelmiş. Tam uymuş :spr yinede gider alır insanlar.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Ah ah daha dün iphonea küfür eden arkadaşım iphone alacağım dedi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2 Milyar Verilmez Se ye Aman Kalsın

The Pancar

The Pancar

Üye
Doğru söylemiş.1. nesil touch id, eski ön kamera

MaxipmaN

Üye
valla alırdım ben bunu da 16lık çok az oluyor, 64lük çok pahalı. ama ben not2mi bıraksam o beni bırakmaz :thumbup:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
LG sahipleri ultra zeki zaten. Ergence laf sokmak yerine doğru düzgün telefon çıkarsınlar. SE icin 400$ ideal

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Başlı başına gereksiz "SE" :kotu:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Onur K.

Üst Alt