lg 42ls570s led tv aldık 1399 tl electrowoldden

Sponsorlu Bağlantılar

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
Dun hdmı ile oyun denedik. Pes 2013 te dogrudan tam ekran oluyor, fıfa 2013 de kenarlı olmuyor. 102 ekran bıcımıne gelıyor. Oyun ayarndan duzeleblir belki, euro truck 2 de gayet guzel

- - - Eklendi - - -

Dun hdmı ile oyun denedik. Pes 2013 te dogrudan tam ekran oluyor, fıfa 2013 de kenarlı olmuyor. 102 ekran bıcımıne gelıyor. Oyun ayarndan duzeleblir belki, euro truck 2 de gayet guzel

Ocean258

Ocean258

Üye
Filimlerin reklam ile ücretsiz olduğunu ilk kez duydum fena bir uygulama değil ama oyunlar ap ayırı bir dünya hele ses sisteminde varsa bir MV3 veya Crysis oynamanızı kesinlikle öneririm.

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
ses sıstemı yok ıkı tane mını hoporlol var sesı guzel cıkıyo ayrıca tv nınde sesı net ve yuksek. mw3 vardı sılmıstım :D

Ocean258

Ocean258

Üye
ses sıstemı yok ıkı tane mını hoporlol var sesı guzel cıkıyo ayrıca tv nınde sesı net ve yuksek. mw3 vardı sılmıstım :D

Call of duty black ops 2 çıktı indir kur 42" lg tvim olsaydı bu akşam oynardım sabah neredeyse inmişti oyun

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
ben o oyunu anlamıyorum :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Oyun güzel oyun şöyle sağlam bir tv'de kocaman ekranda oynamak süper olur

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
yok ıcınde televızyonun

- - - Eklendi - - -

yok ıcınde televızyonun

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
Saol

- - - Eklendi - - -

Saol

ademtay

Üye
Atkadaslar bende yarin netten bu tv yi siaris vermeyi dusunuyorum.kullanan arkadaslar memnunlarmi.1320 tl ye 12 taksit alacagim.nasil fiyat sizce.uydu alicisi icin module gerek kalmadan uydu yayini izlryebiliyormuyuz.smart tv si nasil internet ozelligi falan.birde izledigimiz filmi flash bellege kayit ozelligi varmi

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
    Konu Sahibi
uydu su fta . dsmart dıgı gıbı platformları modulle ızlemen gerek mesela ntvsporu acmıyo mac zamanı fıyat uygun 1.399 a aldık . fılmı flasa kaydetme var. webde vıdeo oynatırken tam ekran olma ozellıgı yok

- - - Eklendi - - -

uydu alıcısı hd oldugu ıcın gorutulerde bozulma olmuyo

- - - Eklendi - - -

burda gordugun gıbı kendıı cekımım

test ettıkce bura yazarım

- - - Eklendi - - -

daha hdmı kablosu alıp pc ıle baglayıp oyun kalıtesınde bakacam

- - - Eklendi - - -

ntvspor
[/URL][/IMG]

- - - Eklendi - - -

trt hd
[/URL][/IMG]

- - - Eklendi - - -

hdmı kabloyu 2.5-- 3 metre cıvarı almayı dusunuyorum

- - - Eklendi - - -

TV DEN FACE GIRMEK BI NORMAL WEBINDEN GIREBILIRSINIZ DIREK.. BIRDE(ıcındekı facebook uygulaması yontemını kullanma) 3 adımlı ıslemı yapıp . tv den face tıklıyoruz uygulamaya ekranda bır kod ve sıte cıkıyor ( device/) pc den bura gırıyoruz tv de yazan 6 hanelı kodu buradkı yere yazınca tv de facebook acılıyor yorum yapalıyoz durum paylasabılıyoz vıdeo ve resımlerı tam ekran oynatıyo. cıkıs ta ordakı gırıs bılgısını sılınce. tekrar gırmek ıcın device adresıne ekranda cıkan kodu gırıyoruz

- - - Eklendi - - -

uygulamadan durum guncelleyınce kızmızı kutucuga bakın
[/URL][/IMG]

- - - Eklendi - - -

lexar marka flash bellek ıle kayıt ozellıgını denemek ıstedım ama uyumsuz yanıtı verdı...
kumanda ıle nette gezmek zor cunku tek tek basabasa harflere gıdıyosunuz tam bır cıle.. 180-200 tl verıpte akıllı kumandasını almayada gerek yok aynı ıslemı 5 lıralık farede yapıyo ve daha pratık bluetooth farede denenebılır klavyem olmadıgı ıcn denıyemedım oda calısıyodur . kumandadakı harfler webde gezerken ıse yaramıyo sanal klavye cıkıyo

- - - Eklendi - - -

kendı youtube programı
gta 5 hd traller[/URL][/IMG]

- - - Eklendi - - -

hdmı gold uclu 3 metre 15 tl ye buldum