Lenovo legion y520mi asus i7 8. Nesilmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo legion y520mi asus i7 8. Nesilmi ?
Arkadaslar oyuncu bilgisayari alacagim fakat laptop dusunuyorum iki model arasinda kaldim yardimci olursaniz sevinirim
Asus FX504GD
Intel Core i7 8750H - 2.2G0hz 9MB Cache Turbo 3.90Ghz
8 GB DDR4 2666Mhz Ram
128 GB M2sata SSD Disk
1 TB Harddisk
4 GB Nvidia GTX1050 GDDR5 Harici Ekran Kartı
Full HD (1920x1080) IPS(yansımaz) LED Ekran
Lenovo legion
Intel Core i7 7700HQ - 2.80 Ghz 6MB 2.80Ghz
16 GB DDR4 2666Mhz Ram
1 TB 5400Rpm Harddisk+128 GB SSD
4 GB Nvidia Geforce GTX 1050Tİ Harici Ekran Kartı
FULL HD (1920x1080) IPS(yansımaz) LED Ekran
Hangisini tercih edersiniz +lari eksileri nelerdir veya onerebileceginiz baska oyuncu laptop nelerdir limitim 5 6 bin arasi

Buğra

Buğra

Admin
Lenovo Y520 modelini kullanıyorum ( tek farkı işlemci i5 7300HQ diğer tüm özellikler yazdığınız ile aynı ) tavsiye ederim. Tam 1 sene oldu ben 3999 TL fiyat ile satın almıştım. Çok memnunum. Her yönüyle beni memnun ediyor. Özellikle soğutmasının da başarılı olduğunu söylemem gerekiyor. Yazdığınız Asus modeli tek fanlı asus modellerinden ise tavsiye etmem.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Y520 modelini kullanıyorum ( tek farkı işlemci i5 7300HQ diğer tüm özellikler yazdığınız ile aynı ) tavsiye ederim. Tam 1 sene oldu ben 3999 TL fiyat ile satın almıştım. Çok memnunum. Her yönüyle beni memnun ediyor. Özellikle soğutmasının da başarılı olduğunu söylemem gerekiyor. Yazdığınız Asus modeli tek fanlı asus modellerinden ise tavsiye etmem.
Cevabin icin tesekkur ederim cok fark olmaz sanirim biri 7 nesil oburu 8. Nesil olmasi benimde aklima lenovo yatiyor ama yanlis bisey yapmayim dedim

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Cevabin icin tesekkur ederim cok fark olmaz sanirim biri 7 nesil oburu 8. Nesil olmasi benimde aklima lenovo yatiyor ama yanlis bisey yapmayim dedim
Oyun için diyorsunuz zaten GTX1050 ile 1050 Ti arasında 15 FPS civarı fark var. 1050 Ti varken 1050 alınmaz :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Oyun icin alacagim zaten bilgisayari simdiki laptopumdan memnun degilim genel olarak pubg oynanacak kac fsp alabilirim acaba bide fiyatina degermi yaklasik 5500 tl para vericem cihaza

Buğra

Buğra

Admin
Oyun icin alacagim zaten bilgisayari simdiki laptopumdan memnun degilim genel olarak pubg oynanacak kac fsp alabilirim acaba bide fiyatina degermi yaklasik 5500 tl para vericem cihaza
Fiyata deger. Pubg de zaten yüksek grafik oynanmiyor FPS olduğu için ve biliyorsunuzdur optimizasyon çok iyi değil. Kenar yumuşatma ve doku kalitesi yuksek ayarda iken 70-110 fps arası oynuyorum ben. Sizde 7700HQ olacağı için biraz daha iyi FPS olacaktır

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo legion aldim çok seri makina tık tık tık ben aliskin degilim boyle bilgisayara yardim icin tesekkurler konuyu kapatabilirsin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt