Yardım Lenovo G550 ısınma ve fan sesi

Sponsorlu Bağlantılar

mrtlyns

mrtlyns

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo G550 ısınma ve fan sesi
Arkadaşlar 2 gb cift cekirdek lenovo g 550 laptopum var win7 yüklüydü format attım tekrar win7 yükledim ama formattan sonra karşıma sorun çıktı bilgisayarda açık uygulama yokken 1 gb ram kullanmaya başladı google chromeda 3 sekme açınca 1600 mb falan oluyo ve fanın sesi epey korkutuyo beni formattan önce böyle bi sorunum yoktu sizce ne yapmalıyım? yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Driver larını güncel olarak tam yükledin mi kardeşim? Büyük ihtimalle bios driver ını güncellememiş olabilirsin. Benim pc de lenovo. Sitesine gir oradan tek tek tüm driverları tekrar indir kardeşim.

mrtlyns

mrtlyns

Üye
    Konu Sahibi
Driver larını güncel olarak tam yükledin mi kardeşim? Büyük ihtimalle bios driver ını güncellememiş olabilirsin. Benim pc de lenovo. Sitesine gir oradan tek tek tüm driverları tekrar indir kardeşim.
kardeş onuda yaptım kalktım bi daha format attım yine aynı değişen birşey olmadı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Driver lar tam olarak yüklüyse atlıyorum o kısmı. Peki attığın windows orjinal mi?

mrtlyns

mrtlyns

Üye
    Konu Sahibi
Driver lar tam olarak yüklüyse atlıyorum o kısmı. Peki attığın windows orjinal mi?[/QUOTE]
evet orijinal cd den yükledim tek fark eskiden 32 bit ti şimdi 64 bit
Driver lar tam olarak yüklüyse atlıyorum o kısmı. Peki attığın windows orjinal mi?
evet orijinal cd den yükledim tek fark eskiden 32 bit ti şimdi 64 bit

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ram miktarın ne kadar? Eğer 4 gb değilse boşuna kurmuş oluyorsun ve tekrar 32 bite dönmen gerekebilir.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
O zaman boşuna sistemi kasıyorsun. 64 bit kurmanın sana faydası 3.6 gb ram üstünü kullanabilme imkanı sunmasıdır. Sen tekrar 32 bite dön faydasını görürsün kardeşim. Denedin mi kardeşim?

• Beğen
Tepkiler: mrtlyns

MaxipmaN

Üye
cpuz den ss alalımpardon hardware monitörden

sempaticafe

Üye
fan büyük ihtimal toz yumağı dolmuş. Temizlet hiç birşeyi kalmaz. Ist. Bahçelievler'e yakınsan bende yardımcı olabilirim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:D yani işte ram kasıyordan kastım o. Anlattım işte arkadaşa yukarıda :D Bilgili insan bilgili insana tekrar niye anlatsın ki kardeşim :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

furkankaya559758

Üye
Fan sa sorun olabilir. Kontrol ettirmeni tavsiye ederim.

Üst Alt