Legendary^6 5230 RM-588 [72 MB RAM] C6v20 / Güncelleme 20.05.2011

sırf şu talha yazısı yüzünden vazgeçtim kız arkadaşımın telefonuna yüklemekten..

onun çözümü 1. sayfadaki mesajlarda var

----------Eklendi @ 22:50:41 ---------- Yazıldı @ 22:44:10 ----------

arkadaşlar konuyla ilgili değil ama yinede buradan sormak istiyorum web'den herhangi bir siteye girmek istediğimde bağlantı kurulamıyor hatası alıyorum ardındanda web: işlem gerçekleştirelemiyor yazısı çıkıyor ve hiç bir siteye giremiyorum bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun

erhan402

Üye
ustad bu sitede iyi fw var 5230 için 40.6.003 birini indirdim içinde tek dosya 3prof.v02 dosyayı varya sadece o var 110 mb filan flaşladim olmadı sen bir bak bekliyoruz üstad sen den başarılı fw ler site bu symbianloversblog.blogspot.com/search/label/CFW%20S60v5

----------Eklendi @ 23:00:57 ---------- Yazıldı @ 22:59:52 ----------

sağ köşede diğer fw ler bir bakarsan

1. mesajda tarifi var ama herkesin yapabileceği bişey değil o söylediğin..

mardok

Üye
    Konu Sahibi
hayır 9 tane dosya olacak kardeşim odml vs de var
bu dosyaları teker teker isimlerini yazarmısın

1. mesajda tarifi var ama herkesin yapabileceği bişey değil o söylediğin..
nasıl değil kardeşim NFE ile ROFS2'yi açıcaksın gerekli düzenlemeyi yapıp repack yapıcaksın sonra oluşan rofs2'yi benimkiyle değiştirceksin

ofis klasöründe setting wizard var ona girip internet ayarlarını otomatik yaptır rahatça dolaşabilirsin

erhan402

Üye
üstadlar bana da cevap verin yukarıda fw adresi verdim

mardok

Üye
    Konu Sahibi
üstadlar bana da cevap verin yukarıda fw adresi verdim

arkadaşım burası benim konum başka fwlerle ilgili yardım istersen ya pm at ya da yardım bölümüne konu aç derdin ne söyle bakalım

tesekkurler su an pars kullaniyorum degistirmek istiyorum ama 40.6.03 e gecmek istemiyorum malum geri donulmuyor

malesef herşeyi denedm ama olmuyo orjinal fw bile yükledim yine olmadı çaresiz kaldık anlaşılan

Ellerine sağlık arkadaşım bende 5800'ım için böyle bir şey düşünüyordum vaktim olsa seninle ortak olmak isterdim lâkin bu lise adamı yiyo bitiriyo

CoDeYs

Üye
indirıyorum bakalım ne sonuç çıkıyor

erhan402

Üye
kardeş birincisi telefon opera sayfasında n8 olarak görünüyor neyse opera indi ikinci si ovi den ve getjar dan uygulama inmiyor . Üçüncüsu senin adını silip genel yaparsan iyi olur senin fw hata dolu bu hataları düzeltmeni bekliyorum

----------Eklendi @ 16:59:12 ---------- Yazıldı @ 16:53:32 ----------

kusura bakma java klavye de işlemiyor oo o o o

uA.Frat

Üye
Kardeşim bi bakar mısın ya, MCU da takılıyorum. *c0r. var o da değişmiyor dediğin gibi. Ne yapmalıyım acaba?

mardok

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bi bakar mısın ya, MCU da takılıyorum. *c0r. var o da değişmiyor dediğin gibi. Ne yapmalıyım acaba?
kardeş orada dosya adı yazıyor oraya rm-588 yaz devamı çıkar zaten ordan core.C00 olanı seç

----------Eklendi @ 18:00:20 ---------- Yazıldı @ 17:58:17 ----------

N8 olarak gözükmesi hata değil bende oviden uygulama iniyor
java klavyede işlemiyor demekle ne demek istedin anlamadım :S fw'de hata bulan ilk kişisin ama ne işse yalnızca sende var bu hatalar