GM Discovery LegenD Rom V12

Sponsorlu Bağlantılar

zero1995

zero1995

Üye
kardeş root varmı ?

berkcan67

Üye
Beyler benim telefonda bu rom vardı iki haftadır bildirim çubuğu dikey konumdayken inmiyor diğer legend romlarda da oldu çözümü bilen var mı
Beyler benim telefonda bu rom vardı iki haftadır bildirim çubuğu dikey konumdayken inmiyor diğer legend romlarda da oldu çözümü bilen var mı

Highgen

Üye
Romu paylaşan arkadaşın elleri dert gormesin

Aynı romun v8 versiyonu kullanıyorum yeni bu roma geçtim telefon mest oldu tabiri caizse

Bu da benchmarkı küçük bi farkla sınırı geçemedik olsun o kadar☺

Arkadaşlar surdakİ 3 tuşu nasıl kaldırabilirim

06Nurettin

Üye
bu discovery 1 telefonun android 5.0,5.1.1 vs.güncel en son stock sürümü hangisidir..?

kralberk13

kralberk13

Üye
4.4.2 güncem olanı

06Nurettin

Üye
bede bütün ses menüleri açık ama telefona ne dokunduğumda,ne klavye kullanırken tuş sesleri hiç bir şey yok sadece titreşim var..nerde hata yapıyormki veya ses için daha fazla ayarmı vardır..

mustafa938

mustafa938

Üye
etab 5 e port yapasım geldi :D

By_Engin

Üye
otg çalışıyor mu bu romda?

against_34

against_34

Üye
Bu romu kurmak için cihaza root atılması gerekiyor mu..?

kralberk13

kralberk13

Üye
romlarda root gerekiyo

against_34

against_34

Üye
Başımda büyük bir bela var.. cihazımın şarj soketi arızalı ve bilgisayara cihazı tanıtamıyorum. 4.4.2 kitkat olduğu için de root atamıyorum.. 4.4.2 kitkat sürümüne nasıl root atarım bilmiyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan

Alcyone

Alcyone

Üye
şurdan rez alayım arkadaşa lazım olabilir. teşekkürler

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Başımda büyük bir bela var.. cihazımın şarj soketi arızalı ve bilgisayara cihazı tanıtamıyorum. 4.4.2 kitkat olduğu için de root atamıyorum.. 4.4.2 kitkat sürümüne nasıl root atarım bilmiyorum.

PC şart 4.4.2 ROOT için ama şöyle yapabilirsin CWM indir internette araştır 4.2 CWM den yüklenen surum vardı onu kur framaroot ile rootla detaylı bilgiyi internette kolaylıkla bulursun

tayren

tayren

Üye
Bu romu kurmak için cihaza root atılması gerekiyor mu..?
Cihazını rootlaman ve cwm tarzı recovery menü yüklemen gerekir sonrasında romu hafıza kartına veya telefona atarak kurabilirsin ama şarj soketını yaptır ters durumda stok roma dönerken sorun yaşamaman içın

against_34

against_34

Üye
Cihazını rootlaman ve cwm tarzı recovery menü yüklemen gerekir sonrasında romu hafıza kartına veya telefona atarak kurabilirsin ama şarj soketını yaptır ters durumda stok roma dönerken sorun yaşamaman içın
Sorunum cihaza root atamamam zaten.. 4.4.2 kitkat usb olmadan root atılamıyor.. usb ye bağlamadan root atmamın bir yolu var mı

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Sorunum cihaza root atamamam zaten.. 4.4.2 kitkat usb olmadan root atılamıyor.. usb ye bağlamadan root atmamın bir yolu var mı

mobile uncle tools ile CWM kurmayı denermisin ancak yanlış hatırlamıyorsam o da ROOT gerektiriyordu bazı işlemler için ama yinede tek şansın o olmazsa USB soketini değiştirmekten başka çıkış yok

Üst Alt